EKTS Kumanda Çizim ve Simülasyon Programı & Kullanım Klavuzu

programı indirdim. Fakat programı çalıştırmakiçin EKTS.exe dosyası yok. Bunun için bana yardımcı olurmusunuz.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
sertaç58 bu dediğin kumanda devresini arkadaşlarla iddiaya girerken yapmıştım 1 start butonu ve 2 kontaktör ile ama devre kararsız çalışıyor sonuçta çalışıyor . EKTS programında test ettim. yani yapılabilir.

abiler bir devre yapmam lazımm
elimde bir adet dc 24 güç kaynağı
bir adet pnp sensör
bir adet 3 invertör role
bir adet valf varrr
benden istenen sensör kağıdı gördüğü zaman role 2 saniye çekecek ve valf enerjilenek yardımcı olursanız sevinirim

Ekst güzel bir program ama sürümünü daha fazla geliştırırlerse çok daha güzel olur.

derslerim de bende çokça kullandım bu pğrogramı. biraz daha geliştirseler süper olur.

Çizim yaparken sayfa sınırlarını aşınca çizgiler birbirine girebiliyor. Arkadaşım sınavda bu yüzden yapamadı soruyu, dikkatli olun.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri