EKTS Kumanda Çizim ve Simülasyon Programı & Kullanım Klavuzu

arkadaşlar bu tür simulsyon programları hangi programlama dili kullanılarak yapılıyor. bilen varmı acaba. şimdiden teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Tamam iyice baktım röle yok. ayrıca isim ve numarada veremıyorum

Arkadaşlar proğram çalişiyor. çizimlerimi kaydediyorum bilgisayara sonra açiyorum boş ekstenin sayfası çikiyor. çizimler yok nedir sorun acaba?

EKTS Kumanda ve güç devresi çizim ve simulasyon pragramı.türkce kurulumsuz.
rar dosyasından çıkar çalıştır. sınırlama yoktur.vepa sitesinden de indirebilirsin.

ekts cizim programını tamımı ile kullanmak nasipm olmadı ya neden bilmiyorum eksik olna sembolleri ekleyeyim dedim oda olmadı bilgisi olan varsa yardımcı olsun lutfen

arkadaslar ben dıyorum kı ekst cok guzel bır program ama ıcınde cok eksıklıkler var kotu demıyorum yanlıs anlamasın kımse cok ıse yarayan bı program keske dahada gelıstırseler programı kutuphanesı gelışse ve gorsel olarak daha iyi biseyler olmasını isterdim

programın türkçesi var.programın window linkini tıkladıgında çıkan language seçeneğinden dil i seçebilirsin.

EKTS programını kullanıyorum. bir sorunum var eskiden kaydettiğim dosyaları tıkladığım zaman direk açılıyor. şimdi ise tıkladığımda EKTS programı boş şekilde açılıyor. kaydettiğim dosyayı açmak için EKTS pragramının dosya bölümünden aç ve ilgili dosyayı şecerek açmak zorunda kalıyorum. ben direk dosyayı tıkladığım zaman açılmasını istiyorum mümkünmü

start butonuna ilk bastığımızda motor çalışcak start butonuna bi daha bastığımızda motor duracaktır.(bir butonla star-stop)

lütfenn yardımcı olun devreyi nasıl olcak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri