EKTS Kumanda Çizim ve Simülasyon Programı & Kullanım Klavuzu

kerimeker

Üye
arkadaşlar bu tür simulsyon programları hangi programlama dili kullanılarak yapılıyor. bilen varmı acaba. şimdiden teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

ika1986

Üye
Tamam iyice baktım röle yok. ayrıca isim ve numarada veremıyorum

ika1986

Üye
Arkadaşlar proğram çalişiyor. çizimlerimi kaydediyorum bilgisayara sonra açiyorum boş ekstenin sayfası çikiyor. çizimler yok nedir sorun acaba?

ahnur

Usta Üye
EKTS Kumanda ve güç devresi çizim ve simulasyon pragramı.türkce kurulumsuz.
rar dosyasından çıkar çalıştır. sınırlama yoktur.vepa sitesinden de indirebilirsin.

sealir63

Üye
ekts cizim programını tamımı ile kullanmak nasipm olmadı ya neden bilmiyorum eksik olna sembolleri ekleyeyim dedim oda olmadı bilgisi olan varsa yardımcı olsun lutfen

ugur usta

Uzman Üye
arkadaslar ben dıyorum kı ekst cok guzel bır program ama ıcınde cok eksıklıkler var kotu demıyorum yanlıs anlamasın kımse cok ıse yarayan bı program keske dahada gelıstırseler programı kutuphanesı gelışse ve gorsel olarak daha iyi biseyler olmasını isterdim

pelisi

Üye
programın türkçesi var.programın window linkini tıkladıgında çıkan language seçeneğinden dil i seçebilirsin.

ahmet15

Üye
EKTS programını kullanıyorum. bir sorunum var eskiden kaydettiğim dosyaları tıkladığım zaman direk açılıyor. şimdi ise tıkladığımda EKTS programı boş şekilde açılıyor. kaydettiğim dosyayı açmak için EKTS pragramının dosya bölümünden aç ve ilgili dosyayı şecerek açmak zorunda kalıyorum. ben direk dosyayı tıkladığım zaman açılmasını istiyorum mümkünmü

sertaç58

Üye
start butonuna ilk bastığımızda motor çalışcak start butonuna bi daha bastığımızda motor duracaktır.(bir butonla star-stop)

lütfenn yardımcı olun devreyi nasıl olcak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
118,143
Kullanıcılar
429,588
Son üye
Atahan01

Yeni konular