EKTS Kumanda Çizim ve Simülasyon Programı & Kullanım Klavuzu

kardes acık kontagı start butonuna paralel baglıcaksın ılk sonra kontaktore ornegın k1 ısmını ver sonrada o kullandıgın acık kontagın adınıda k1 yap

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ekts de mühürleme yapmak için önce kontaktöre isim verip mühürlemedeki noktalı yerlere kontaktörün ismini seçmeliyiz.

EKTS elektrik kumanda çizim programı türkce programı indir rar dosyasından çıkar sonra kur. veya kurulumsuz var
intenete ara türkce direk çalışır her iki programı kulanabilmen için framawork 2 pc de kurulu olması gerekir.

EKTS elektrik kumanda çizim programı türkce programı indir rar dosyasından çıkar sonra kur. veya kurulumsuz var
intenete ara türkce direk çalışır her iki programı kulanabilmen için framawork 2 pc de kurulu olması gerekir.

bulamıyorum türkçesini

EKTS elektrik çizim programını kurduktan sonra programı aç üst kısımda dört tane başlık var üçüncüsüni tıkla açılan
penceredeki en baştakini tıkla açılan penceredeki türkce yazısını işaret le program türkce olur kolay gelsin.

EKTS elektrik çizim programını kurduktan sonra programı aç üst kısımda dört tane başlık var üçüncüsüni tıkla açılan
penceredeki en baştakini tıkla açılan penceredeki türkce yazısını işaret le program türkce olur kolay gelsin.
Teşekkur ederim sayın ahnur KURDUM TÜRKÇE DEVRE ELEMANLARI VAR. AMA ÇİZİM NASIL YAPILIYOR? SAYGILAR

Teşekkur ederim sayın ahnur KURDUM TÜRKÇE DEVRE ELEMANLARI VAR. AMA ÇİZİM NASIL YAPILIYOR? SAYGILAR

çizimi çok basit
kütüphaneden(library) istediğin elemana çift tıklyorsun.elemanlar ekrana geliyor fare yardımıyla istediğin yere alıp taşıyorsun.
eleman uçuna basılı tutup diğer elemanla birleştiriyorsun

evet çizim tamam yannız herhangı bir devre çiziyorum örnegin yıldız üçgen gereken malzemeleri koyuyorum açık kontak kapalı kontak zaman rölesi kontaktor start stop .çaliştır yapıyorum açık veya kapalı kontağın röle eksık dıyor kütüp hanede röle yok devre elamanı olarak.

Programın araçlar menüsünden kütüphaneyi işaretle sol tarafda kütüphane penceresi açılır
devre elemanları kutudaki artı işaretini tikla altında istediğin elemanlar var rolede var ancak çizdiğin devreye
kaplo bağlantılarına numara ver elemanlara isim harf ver
küçük devre çizimleri ile başla geliştirdikce programa hakim olursun
program yetersiz olduğu zaman CAD e SİMU elektrik çizim ve simulasyon türkce programı indir çalıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri