EKTS ile cizdigim devreyi nasıl kayıt yapabilirim

ümit 1976

Üye
herkese selamlar arkadaşlar EKTS ile cizdigim proje leri nasıl kayıt yapacagımı bılmıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım herkese teşekkurler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
DFGBFJ.JPG
Takıldığınız bir yer varsa sorabilirsiniz.

EKTS programinda çizdiğin resim kayıt etmek için
sol üste dosya bolümünü sonra farklı kaydet tıkla
Alta dosya adı bolümüne çizdiğin resmin adını yaz.
altdaki kayıt türü bölümünde EKTS Files yazar tamam dersen bu dosyayı yalınız EKTS programı açar.
Dosya türü bölümünü tıkarsan açılan bolümde kayıt yapabileceğin format türleri var hangi formata kayıt yapmak isteyorsan onu seçersin ve tamam dersin örneğin .ekts. bmp. gif . jpm. png

masa üstüne kadar kayıt ettım paylaşımı nasıl yapabılırım teşekkur ederım

.ekts. bmp. gif . jpm. png bunları bulamadım sayın ahnur bıraz daha yardım gereklı bana taşekkür ederim

Yazdıklarımı okumayacaksanız niye yardım istiyorsunuz

.ekts. bmp. gif . jpm. png bunları bulamadım sayın ahnur bıraz daha yardım gereklı bana taşekkür ederim
8moy.png

EKTS kulanma kılavuzu var forumda ara incele
foruma resim nasıl konacak ise yine forumda var araştır.

Bana tek start anahtarı ile üç fazlı asenkron motoru çalıştırıp durduran devre gerekli nasıl yapılabilir?(Kumanda devresi 2 kontaktör, 1 zaman rölesi ile gerçeklenecek)

motor belli bir süre çalışacak sonra duracakmı?
Bu resimdeki devre işini görür galiba...
zaman röleli tek kontaktörlü.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri