Ekts hakkında yardım

arkadaslar meraba ben bu ekts programını bı kac ay onnce ındırdım ve hıc bı sorun olmadan kullanıyodum . bu gun programı açtım açıldı ama kutuphanesını açöayı deneyınce bı turlu açılmıyo. sıldım programı ve forumdan yenıden yukledım ama yıne aynısı oldu . kutuphanesı bı turlu açılmıuo. bu program çok lazım ban . yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar ..............

arkadaslar yokmu bu onu hakkında yardım edeck bırı çizmem gereken seyler var ama su lanet olası kutuphane bır turlu açılmıyo. siliyorum sıteden enıden yukluyorum ama yıne yok . bı anda oldu bu olay kafam durdu artık

burdan kur bakalım .

Ekli dosyalar

• EKTS_Setup.rar
    662.1 KB · Görüntüleme: 19
sn yüksek gerilim üstteki kurulum normal çalışıyor. pc nizin ayarlarında bir değişiklik olabilirmi.veya bu ararda yüklediğiniz herhangibir program engelleyebilirmi?
pc nizi EKTS nin normal çalıştığı güne döndürün isterseniz.kolay gelsin.

merhaba
ekts programını verdiğiniz adresten indirdim ama hala kütüphane sekmesi çalışmıyor.
yardımcı olabilirmisiniz? ne yapmam gerekiyor????

arkadaslar hatayı aldıgınız gunden oncesine pc yi
sistem geri yukleme yaparsanız sorununuz cozulebılır sanırım pc nızde bır problem var

aynı problemi bende yaşadım trojenleri silmek isterken yanlışlıkla windows işletim sistemi ile bir dosyayı yanlışlıkla sildim. bilgisayar işletim sistemi gitti diye düşünürken 10 dk sonra bilgisayar açıldı ve programda düzelmişti

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri