Ekts de çizilmiş asansör devresi !

EKTS programında çizilmiş olan veya çizmiş olan varsa lütfen verebilir mi ? teşekkürler.buradan ulaşabilirsiniz veya buraya koyababilirsiniz devreyi.***********@windowslive.com
---
lütfen bu başlığı gördüyseniz.4 katlı binanın asansör şemasını EKTS programında çizilmişini veya çizdiğinizi buradan paylaşın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
dostum aksam eve gidince göndereyim.
5 katlı için yapmıştım ama sen nasıl bişey istiyorsun tam bilgi verirsen dahada yardımcı olmaya çalışırım.
---
burda her bir kat için birer buton kullandım istersen onlara paralel butonlar koyarak çogalta bilirsin. anlamadıgın yer olursada sorman yeterli.
umarım işine yarar:D

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    70.1 KB · Görüntüleme: 1,305
  • asansor.zip
    35.8 KB · Görüntüleme: 1,275
Moderatör tarafında düzenlendi:
rar dan cıkardıktan sonra ekts ile birlikte ac
direk tıklarsan acılmaya bilir. onun için rardan cıkarınca ekts yı ac ve ordan dosya acdan cagır.

hakikkatten çok güzel olmuş.çok teşekkür ederim.sadece her katta 1 tane faz sembolü yapmışın 1 tane faz sembolü yapıp hepsini ona bağlasam olmaz mı ?

olabilir bir sorun olmaz. ben bunu cok once cızmıstım sonrada duzeltmemıstım
sımdı duzelttım bı ıkı seyı degıstıdım yenısı ekte
iyi calısmalar

Ekli dosyalar

• asansor.JPG
    asansor.JPG
    62.6 KB · Görüntüleme: 800
  • asansor son.rar
    14.6 KB · Görüntüleme: 768
ben açamadım yaa:( ekts neyy

Forum istatistikleri

Konular