Ekranı kırık telefon!

athenamsx

Üye
Konu yeri yanlış mı bilmiyorum. Android ya da cep telefonu gibi başlık göremedim kusura bakmayın.

Ekranı kırık olan telefondan bilgileri nasıl alabilirim? Ekranda kilit var ve ekranın sadece yarıdan yukarısı dokunmaya cevap veriyor. Yani kilidi açamıyorum. Usb hata ayıklama aktif değil.
SIM yerine yanlışlıkla telefona kayıt olmuş numaralar mevcut bunları almalıyım. Cihazı usb ile bilgisayara bağladığımda depolama mı yoksa sadece şarj mı diye soruyor ama kilidi açamadığım için sadece şarj modunda kalıyor.
Üçüncü parti yazılım ya da bildiğiniz güzel yazılımlar var mı bu bilgileri alabilmem için? Demo sürüm ya da tek seferliğine bu işlemi yapabilen programlar da iş görür.
Telefoncuya götürmek istemiyorum yok mu bir yolu?
Cihaz: General Mobile Discovery 2 Mini.

İyi akşamlar
Mause baglayarak çöze bilirsiniz ben daha önce öyle yapmıştım
İlk taktıgınızda görmez ise tlf kapalı iken takıp acıp deneyiniz .
Otg kablo

İyi akşamlar
Mause baglayarak çöze bilirsiniz ben daha önce öyle yapmıştım
İlk taktıgınızda görmez ise tlf kapalı iken takıp acıp deneyiniz .
Otg kablo
Cihazda otg desteği var mı bilmiyorum, araştırdım ama pek sonuç alamadım. Deneyip görmem lazım :)

Maalesef mümkün değil diye biliyorum, Asus zenfone telim var aynı durumda ... ekran desen kilidi girilmeden otg ye bağlantı izni vermek mümkün değil.

Telefonun, güç ve ses kısma dugmelerıne aynı anda basarak, uzun sure bekleyıp ekran acılmasını bekleyın. Şarjınız dolu veya takılı olmalı. Bır deneyın..

Telefonun, güç ve ses kısma dugmelerıne aynı anda basarak, uzun sure bekleyıp ekran acılmasını bekleyın. Şarjınız dolu veya takılı olmalı. Bır deneyın..
Maalesef ekran kırık veya soket sorunlu olunca söyledikleriniz mümkün olmuyor :(.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri