Ekonomik internet tarifesi öneriniz.

kesmez

Profesyonel Üye
İnternet tarifeleri de zamlandı. tarifem 90 küsur tl olmuş. superonline internet paketimi iptal ettireceğim. ankara için internet sağlayıcı öneriniz varmı.

Ben 65 tl di galiba Türknet kullanıyorum AKN siz ondan önce superonline kullanıyordum 50 gb 2 yaşındaki kızıma niloya izletirken internetten 10-15 günde bitiyordu

Adil kullanım kotası kalktı. % 30-40 zamladılar.
Ben ayda ortalama 25-30 gb kullanıyorum. 42 tl ödüyor ve Kotayı zor aşıyordum. Şimdi 2 yıllık sözleşmem bitiyor video seyredenlerle aynı parayı ödeyeceğim.

Kontörlü sistem olmalı. Örnek ; Her GB 50krş gibi.

1 sene kadar önce operatör tarifelerine bakmıştım.
Tüm operatörler aynı miktar kota için hemen hemen aynı rakamları istiyorlar izlenimi oluşmuştu kafamda. Tekel oluşturmuşlar sanki.
Fiyat ve gb oranları değişiyor, yanına kimsenin kullanmadığı mesaj vb kıl tüy eklentilerle tarife yapılıp satılıyor.

Ama hangi operatöre veya tarifeye gitsen, misal 1 gb kota fiyatı belli.

1 sene kadar önce operatör tarifelerine bakmıştım.
Tüm operatörler aynı miktar kota için hemen hemen aynı rakamları istiyorlar izlenimi oluşmuştu kafamda. Tekel oluşturmuşlar sanki.
Fiyat ve gb oranları değişiyor, yanına kimsenin kullanmadığı mesaj vb kıl tüy eklentilerle tarife yapılıp satılıyor.

Ama hangi operatöre veya tarifeye gitsen, misal 1 gb kota fiyatı belli.
Abim, biz ev wi-fi tarifesine yönelik yorum yapıyorduk.
Cep interneti, ucuzlarsa zaten kimse eve internet çekmez.
O kadar tekel bunlar yani.

Hız önemli değilse havadan wifi ile internet verenler var.Onlarıda araştırın.Ankara da hangisi nasıldır bilmem.
Ben 6mbiti 35 e kullanıyorum sınırsız bana yetiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,098
Kullanıcılar
449,798
Son üye
jsons

Yeni konular

Geri