EKB. Enerji Kimlik Belgesi

ceinac

Üye
Merhaba,
İsmim Hüseyin Acar. Elektrik mühendisiyim. EKB Uzmanıyım. Enerji Kimlik Belgelerinizi kısa sürede, uygun fiyata düzenleyebilirim.
İsterseniz sizin kullanıcı kaydı-şifrenizle iş yoğunluğu veya herhangi bir sebeple geciken işlerinizi sisteme girmediğiniz zamanlarda düzenleyebilirim. (Kendi şifremle yapıyormuş gibi doğru ve özenli bir şekilde.)
Ayrıca Elektrik projelerini de oda, belediye, yapı denetim, itfaiyeden sorunsuz geçecek şekilde kısa sürede çizebilirim.

Hüseyin Acar
Elektrik Müh.
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı

Tel No: 0 555 553 91 22
[email protected]

Ben de EKB uzmanıyım. daha yeni başladım bir sorum olacak. Elimde aynı tip A-B blok 2 bina var. Bunlara ayrı ayrı 2 adet ekb hazırlayacağım fakat hangisinin A blok hangisinin B blok olduğunu nasıl belirteceğim bilginiz var mı ?

Ben de EKB uzmanıyım. daha yeni başladım bir sorum olacak. Elimde aynı tip A-B blok 2 bina var. Bunlara ayrı ayrı 2 adet ekb hazırlayacağım fakat hangisinin A blok hangisinin B blok olduğunu nasıl belirteceğim bilginiz var mı ?
ruhsatta yazar.

merhabalar bende yeni bu eğitimi alıyorum ancak eğitim sonunda ne sorular soruluyor bilginiz var mı acaba

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri