Ekat Belgesi Sınav Sorularına İhtiyacım Var

Arkadaşlar çok acil ekat belgesi sınav soruları lazım .. nerden bulabilirim.. lütfen yardım edin.. sınavda çıkmış soruları nasıl bulurummm yardımlarınızı bekliyorum:.. şimdiden teşekkür ederim..

Merhaba arkadaşlar sizden bi konu hakkında yardım alabilirmiyim eğer elinizde geçmiş yıllara ait ekat soruları varsa burdan gönderebilirmisiniz. Şimdiden hepinize çok tşk ederim...

slm arkadaşım kurs bittikten sonra dosya hazırlamak için 54 adet soru veriliyor size verilmedimi bu sorular. mülakatta akım trafosu, gerilim trafosu, hat tıkacı, direk çeşitleri, manevra,ayırıcı,kesici gibi sorular çıkıyor

Slm arkadaslar sizden bi konuda yardima ihtiyacim var.suan ekat belgesi almak icin manisada bi arkadasim kurs goruyor.onunla konustugumda konularin zor oldugunu ve formullu sorular cozduklerini soyluyor.simdi kurs bittikten sonra sinavda formul cozumlu sorularmi soracaklar yoksa test sorularimi soracaklar.sizden bu konida beni aydinlatmanizi bekliyorm.simdiden tesekkurler.

Erzincan 2017 Ekat sorulari ve cevaplarını nerden bulabiliriz lütfen acil yardım