Ege üniversitesi Dönem Projeleri

cd 4093 ile ilgili basit metal dedektör devresi lazım. acele olmamakla birlikte dönem ödevi için...şimdiden teşekkür ederim...

Haklısın arkadaş iş kafada bitiyo.Ben elektrik müh olup katalog satan.makina müh olmus işci olarak calısan cok adam tanıyorum...

merhabalar.Elektrik elektronik mühendisliği son sınıfındayım bu yıl.1. bitirme projem varda arkadaşımla beraber 2 kişilik bir elektronikle ilgili proje arıyoruz. Acaba yardımcı olabilecek bizlere yol gösterebilecek birilerini arıyorum.Yardımda bulunabilirseniz sevinirim.Varsa projelerin kolay olmamasını istiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar....

Korkmaz hocam merhabalar.Ben Burak Türdüoğlu.Elektrik elektronik mühendisliği son sınıfındayım bu yıl.1. bitirme projem varda arkadaşımla beraber 2 kişilik bir elektronikle ilgili proje arıyoruz. Acaba yardımcı olabilirmisiniz, bizlere yol gösterebilirmisiniz?Yardımda bulunabilirseniz sevinirim.Varsa projelerin kolay olmamasını istiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar....

Teşekkür ederim çizgi izleyen araba için örnek isteyen arkadaş proje örneği forumda var

arkadaşlar gerçekten teşekkürler bu paylaşımlarınızla bizi mutlu ediyorsunuz.saygılar

gerçekten çok faydalı olacağını düşündüğüm bi konu çok teşekkür ederim ...

cok faydalı devreler ama soyle dusunuldugu zmana bır unıversıte ogrencısınden boyle ortaının altı dverler bakıldıgı zmana oyle gorunyor daha ıyı orta sevıyelı dverler yapılarakd aha cok kendılerını gelıstırebılırlerdı bu benım dusuncem tabı ama paylaısm guzel teskkur ederız tabıkı ....

yeni yıl yıldızı devresini merak ettim, hemen indiriyorum.. sağolun..

transistörlü alarm devresi lazımdı bana da indiriyorum bakalım işime yarıyacak mı..

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri