EEG cihazı yapmak için neler bilmek gerekir?

canerizm

Üye
(EEG Cihazı : Beyinden yayılan dalgaları ölçen cihaz )
openeeg yle yapmak istemiyorum bilgim olmadığından başkalarının yaptığı şeyleri anlayamıyorum ingilizcem de yetmez. Baştan kendim tasarlayıp yapmak istiyorum

Merhaba değerli elektronikçi arkadaşlar. Ben elektronik bilgisi olmayan biriyim.

Bilgisayarımda bir ihtiyacımı gidermek için hem de programlamaya olan ilgimden dolayı pythonla algoritması kolay denmeyecek bir program yazdım çalıştırdım kullanıyorum. Demek istediğim hedefimin ne olduğunu bildiğimde doğru eğitimleri izleyerek istediğimi kendi kendime halledebiliyorum.

Fakat bu elektronik işi bilgisayar programlamaktan çok daha karmaşık göründü gözüme. Ya da bana mı öyle geldi? Bilemiyorum. Yapmak istediğim şey basitçe bir EEG cihazı yapmak

Fakat nasıl ve neleri kullanarak bir EEG imal edebilirim anlayamadım.

Öncelikle sanıyorum her halükarda analog elektronik kullanmam gerekicek(eğer böyle değilse lütfen uyarın)

Ve ne öğrenerek kullanarak bir EEG cihazı tasarlayıp kendim imal edebilirim?

Bir Arduino vs. kullanarak mı?

Pic programlamayı öğrenerek mi?

ya da PLC

İstediğim cihazı yapmam için ne veya neleri öğrenmem gerekiyor? PLC, pic , arduino vs.

Sorum biraz cahilce ve garip olabilir ama. Yanıtlarsınız inşallah teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri