edremit kompanzasyon excel tablosu

iyi günler,
başta emeğinize sağlık

tabloyu indirdim
değerleri girdiğimde resimdeki gibi sonuçlar çıkıyor. normal midir. formüllerde değişiklik mi yapılması gerekiyor.
bilgi vermenizi rica ederim
ismet güralp
gümüşlük belediyesi arıtma tesisi

lr5jp.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Herşey yolunda... ama tüketim yok galiba resme bakılırsa...

3.8.0 değerini,muhtemelen,yanlış okumuş veya yanlış girmişsiniz.Değer,126 dan küçük olmamalı idi.

iyi günler,
başta emeğinize sağlık

tabloyu indirdim
değerleri girdiğimde resimdeki gibi sonuçlar çıkıyor. normal midir. formüllerde değişiklik mi yapılması gerekiyor.
bilgi vermenizi rica ederim
ismet güralp
gümüşlük belediyesi arıtma tesisi

lr5jp.jpg
Dikkat ederseniz çarpan değerini girmemişsiniz çarpan değerini girerseninz düzelecektir.Faturanızda yazan çarpan değerini girin.Ayrıca tekfatura satırındaki aktif değer sıfır görünüyor onuda kontrol edin .3,8,0 nasıl olmuş onu anlayamadım normalde 1,8,0 5,8,0 8,8,0 olması gerekli.

Hoşgeldiniz !Biraz daha okunaklı olursa memnun oluruz !

arkadaslar bana takıp çizelgesi yeya ceza pogramı lazım yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar yukardakı dosyı bulamadım bana gereklı bu program ama bulmıyorum nerde hangı başlık altında bılen varmı
bana buraya lınk koyabılırmı vatandaşın bırısı acaba

Ektedir.

Ekli dosyalar

• Edremit Endeks takip çizelgesi.xls
    61.5 KB · Görüntüleme: 243

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,166
Kullanıcılar
449,931
Son üye