easywiev panel yardım..

red_ejder

Üye
arkadaşlar easywievde bunları yapabilirmiyim acaba...

1- animasyon mesala yürüyen bir konveyor bantı yada dolum yapan şekiller

2-bir sensorun calıştıgını görebilcegimiz bir simge koyacagız ve her sensor gördügünde ordaki simge yanıp sönücek

3-yanıp sönen kelimeler ve yürüyen kelimeler

arkadaşlar elinde böyle projesi olanlar varsa bizlerle paylaşım yaparlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
evet hepsini easy view panel ile yapmanız mümkün hatta daha fazlasınıda
örnek projeler var nasıl iletebilirim ?

marifet ' Alıntı:
evet hepsini easy view panel ile yapmanız mümkün hatta daha fazlasınıda
örnek projeler var nasıl iletebilirim ?
buraya da koyabilirmisiniz elinizdeki örnek projeleri veya mailime gönderebilirmisiniz.

Easyview ile ilgili birçok örnek mevcut.

Ekli dosyalar

• Örnekler.rar
    488.8 KB · Görüntüleme: 356
Moderatör tarafında düzenlendi:
Marifet arkadaşım elindeki dosyaları sıkıştır sonra rapidde upload et ve o upload linki buraya yaziSite içerisinde bununla ilgili konular mevcut.Kolay gelsin

iki örnek program yükledim biri jaco,diğeri yedek isimli.Programları compress yaptım siz eb500'de tools'un altından decompress yaparak açınız.
Bir sıkıntı olursa bildirirsiniz. Bu arada e postanızı yazmamışsınız direkt orayada gönderebilirdim.
iyi çalışmalar.

Bu arada serhns arkadaşada teşekkürederim.

örnekler.

Ekli dosyalar

• easy_view_oernek.rar
    4.5 MB · Görüntüleme: 4
Easy 800 De Bu Prg Lar Calismiyor Mu, Acilmiyor.easy 800 Panel Ile Ilgili Ornekler Mevcut Mu .uzantisi E.60 Olmalı

ozdemibr ' Alıntı:
Easy 800 De Bu Prg Lar Calismiyor Mu, Acilmiyor.easy 800 Panel Ile Ilgili Ornekler Mevcut Mu .uzantisi E.60 Olmalı
sadece hatirlatmak istedim bir konu var:
uzantisi .cmp olan dosyalar ı önce EasyBuilder/Tools/Cmpress-Uncompress seçip ordan da source name ile kaynak dosyayı seçip (browse), desti.name ile de (browse) hedef dosya ismini seçip uncompressing yapmak gerekir. çalıştırmak içinde önce save sonra compile yapmak gerekiyor yoksa off-line simulation çalışmıyor.

marifet ' Alıntı:
iki örnek program yükledim biri jaco,diğeri yedek isimli.Programları compress yaptım siz eb500'de tools'un altından decompress yaparak açınız.
Bir sıkıntı olursa bildirirsiniz. Bu arada e postanızı yazmamışsınız direkt orayada gönderebilirdim.
iyi çalışmalar.

Bu arada serhns arkadaşada teşekkürederim.

örnekler.

dostum uzantıları eob olan örneklerin varsa bizle paylaşırsan sevinirim kullandıgım program bu örnekleri acmıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri