easyview MT6070İH panel

arkadaşlar easyview ve easy builder ile ilk defa karsılasıyorum mt6070ih panelden programı upload ettim fakat dosya klasörü halinde bu programı easy builder ile acamıyorum acaba dosya türü farklı olduğu içinmi yoksa versiyon farkı mı var yada upload ettim programı ancak baska bi easyview panelde mi dowload edebilirim konuyla ilgili yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Panelden upload ettiğin dosya xob uzantılı dır. Bunu açmak için tools menüsünün altında decompile yaparak mtp uzantısına çevirmeniz gerekir.
kolay gelsin.

Panelden upload ettiğin dosya xob uzantılı dır. Bunu açmak için tools menüsünün altında decompile yaparak mtp uzantısına çevirmeniz gerekir.
kolay gelsin.
dosya uzantısı xob uzantılı değil o yüzden decompile edemiyorum.ben usb ile upload ettim projeyi acaba eb8000 ile panele bağlanıp mı almam gerekiyor

Son düzenleme:
UZANTISI NEDİR PEKİ?

001 dosyasının içinde mt8000 dosyası olması lazım. bu dosyanın uzantısını xob olarak kaydedin ve sonra tools menüsünün altından decompile edip açınız olacaktır. olmazsa bana mail atın ben hallederim.

kolay gelsin.

001 dosyasının içinde mt8000 dosyası olması lazım. bu dosyanın uzantısını xob olarak kaydedin ve sonra tools menüsünün altından decompile edip açınız olacaktır. olmazsa bana mail atın ben hallederim.

kolay gelsin.
Tamam yarın denicem cok tesekkur ederim haber vericem.

kolay gelsin.
aliemre11 merhaba
mt8000 içinde dosya uzantısınıda değiştirdim fakat decompile yapmıyo format hatası diyor. dosya attım yardımınız için şimdiden teşekkürler. dosya boyutu büyük olduğundan sıkıştırsamda burdan gönderemiyorum size nerden gönderebilirim projeyi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,099
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri