Easy View 6100İ panelde tek butonla 2 biti kumanda etme

Easy View 6100İ panel hazırlıyorum Plc Omron CQM1H CPU61 .Makinada kullanılan eski panelde 2 tuşun aynı anda kullanıldığı bölümler var.Ben easy panelde tek tuşla plc deki iki biti kontrol etmeye çalıştım ama olmadı.
Bunu nasıl yapabilirim.Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden Teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Easy tarafında iki tane amacına göre set on momentry veya toogle buton koyarsın. Bu butonları üst üste koy bir tanesinin shape ve picture kısmını seçme transparant olsun ama adresleri iki bitin bir tanesine birini diğerine ötekini ver ondan sonra yükle ekranda butona bastığında iki bitide aktif eder

Yardımınız için teşekkür ederim.Daha önce denemiştim ama olmadı tahminime göre iki butonada resim seçtiğim için olmadı.
Şimdide şu konuda takılı kaldım.Plc de HR 96.15 girişine panelden sinyal gelmez ise plc haberleşme alarmı veriyor.Panel normal çalışırken Hr96.15 e sinyal vermem gerekiyor.

İyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri