E-plan ''Template'' ''Şablon'' açamıyorum

ozanos

Üye
Herkeze hayırlı bayramlar.
E-plan ı yeni kurdum klavuzuda var fakat New Project den Şablon seçemiyorum oraya ne yazıcam hangi dosyayı koyacam bu dosyayı indiriyormuyum şu anda varsa e planın hangi dosyasında aradım bulamadım ingilizcemde yetersiz yabancı kaynaklardan anlayamadım

teşekkürler

Kardeş uyumluluk ayarlarını kontrol et.Eplana sağ tıkla > özellikler >Uyumluluk > Bu programın çalışacağı uyumluluk modu seçeneğini seç modları tek tek dene.Kolay gelsin.

bu sorunu bende yaşadım ve uzun uğraşlar sonucu çözdüm. templates eklemek için aşşağıdaki yolu izleyin templates klasörleri burada var.

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\EPLAN\O_Data\Electric P8 Data\2.2.5\Templates\EPLAN

bu sorunu bende yaşadım ve uzun uğraşlar sonucu çözdüm. templates eklemek için aşşağıdaki yolu izleyin templates klasörleri burada var.

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\EPLAN\O_Data\Electric P8 Data\2.2.5\Templates\EPLAN

Hocam sağolun,bir akşam ayırdığım problemi sayenizde çözdüm.

Bende aynı sorunu yasıyorum son olarak Eplan2.4 yukledim daha önce 2.1 de yüklemiştim sonuç değişmedi
template kısmındaki ept. uzantılı dosyalar bi turlu çıkmıyo başka bi formülü varsa lütfen yardımcı olun.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri