Eş yaşlandirma

Dgknkk

Üye
iyi günler, motorlara 4 adet motora eş yaşlandırma yapmaya calısıyorum ladder diyagram üstünde. Motorların calisma sürelerini sıralayabiliyorum 1 den 4 e kadar fakat sıralamak icin kullandıgım mantik motor sayısı arttıgı zaman cok karısıyor acaba motorları daha kolay nasıl sıralayabilirim?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
iyi günler, motorlara 4 adet motora eş yaşlandırma yapmaya calısıyorum ladder diyagram üstünde. Motorların calisma sürelerini sıralayabiliyorum 1 den 4 e kadar fakat sıralamak icin kullandıgım mantik motor sayısı arttıgı zaman cok karısıyor acaba motorları daha kolay nasıl sıralayabilirim?
Merhaba Ladder ile çok zor yapılabilir eğer istersen Mikrodev plc ile içindeki hazır bloklarla 10 motora kadar eş yaşlandırma yapabilrisin.

eşyaşlandırma tam olarak ne oluyor ?

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri