Eş yaşlandirma

Dgknkk

Üye
iyi günler, motorlara 4 adet motora eş yaşlandırma yapmaya calısıyorum ladder diyagram üstünde. Motorların calisma sürelerini sıralayabiliyorum 1 den 4 e kadar fakat sıralamak icin kullandıgım mantik motor sayısı arttıgı zaman cok karısıyor acaba motorları daha kolay nasıl sıralayabilirim?

iyi günler, motorlara 4 adet motora eş yaşlandırma yapmaya calısıyorum ladder diyagram üstünde. Motorların calisma sürelerini sıralayabiliyorum 1 den 4 e kadar fakat sıralamak icin kullandıgım mantik motor sayısı arttıgı zaman cok karısıyor acaba motorları daha kolay nasıl sıralayabilirim?
Merhaba Ladder ile çok zor yapılabilir eğer istersen Mikrodev plc ile içindeki hazır bloklarla 10 motora kadar eş yaşlandırma yapabilrisin.

Üye
eşyaşlandırma tam olarak ne oluyor ?

şef112

Üye
eşyaşlandırma tam olarak ne oluyor ?
2 tane motor var farklı veya aynı kw larda 1saat biri çalışıyorsa 1 saat diğeri çalışıyor
Amaç 2 tane motoru yormadan farklı aralıklarfa çalıştırmak eş yaşlandırma.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,608
Kullanıcılar
392,531
Son üye
zeyneppsaklii

Yeni konular