dwr kayıt cihazı arıyorum

REİS-45

Üye
Arkadaşlar bana bir markette kullanılmak üzere 8 çıkışlı çözünürlüğü iyi olan bir kayıt cihazı lazım. tavsiye edeceğiniz bir marka ve modeli varmı acaba. teşekkürederim:)

Sn.REİS-45,çözünürlüğü iyi olan diye sorduğun zaman bütün DVR ler işin içine giriyor.Sen ne kadar bir bütçeye göre DVR arıyorsan söyle,ona göre DVR önerelim.

s.a bence 3wave veya avitec tercih et bilgielektronikten.

avitec dvrlerde internet üzerinden 1,5 kişi izliye biliyor ve dvr alırken cep portu olup olmadığını sorunuz. tabikide izleyiçi sayısını yukseltmek mümkün onunuda şöyle yapa bilirsiniz devamlı acık bir adet pc olması ve dvr server proğramı kurmanız gerekiyor...

Sn.REİS-45,Alte Elektronik US6008,Videofon CPD556BD,Okisan HT824,Bilgi Elektronik VDR 7208 bunlar istediğiniz fiyata bulabileceğiniz üst segment ürünlerdir.İnternet hızları başta olmak üzere memnun edici ürünlerdir.

ben pinetron marka dvr cıhazı tavsıye ederım arkadaşım on kısı network uzerınden kullanabılıyor sıkıntı cıkmıyor bilgielektroniğinde urunleri ıyı zamanında calıstım ama stok problemı vardı sımdı kullanmıyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri