dvr uzak erişim

aponal

Üye
modemden portları acıyorum yerel ağ bağlantı tablosunu düzenliyorum fakat ip nu girdiğimde modem karşıma cıkıyor

dvr 3wave kullandığı port 9600 den 9603 kadar

arkadasım modemın ıp sını gırersen modem cıkar karsına tabı.port cıkıslarını yaptıysan modemın ınternete cıkıs ıp sınden baglanman gerekıyor kameralara.oncelıkle sabıt bır ıp adresın olması lazım egr yoksa ttnetten sabıt bır ıp adresı almalısın.

usta localde denem imkanı yokmu modeme pc ip giriyorum 192.168.2.2 port acarken girilen ip pc nin diğilde o an bağlı olduğumuz ip nu girilecek yerel ağ bağlantı tablosunu pc ipmi yoksa o an bağlı olduğun ip mi dirilecek

aponal tam olarak anlamak ıstedıgım sız goruntuyu aynı agdan mı ızlemek ıstıyorsun yoksa dısardan mı ızlemek ıstıyorsun.

başka bir yer den internet üzerinden ulaşmak istiyorum fakat bu ayarların ne olduğunu bilmediğim için nette bulduğum şeyleri uyguluyorum

elinizde ayrıntılı bi bilgi varsa verebilirmisiniz

DVR nin takılı olduğu bilgisayarın internete bağlı olduğu Ip numarası, uzak erişim programının ekranına girilecek.
DVR programındaki şifre ve kullanıcı adıda girilecek tabii.
bir ara bende yapmıştım.yanlış hatırlamıyorsam
modemin içine girip NAT bölümünde virtual server kısmındaki gerekli portlar açılacak.

DVR nin takılı olduğu bilgisayarın internete bağlı olduğu Ip numarası, uzak erişim programının ekranına girilecek.
DVR programındaki şifre ve kullanıcı adıda girilecek tabii.
bir ara bende yapmıştım.yanlış hatırlamıyorsam
modemin içine girip NAT bölümünde virtual server kısmındaki gerekli portlar açılacak.

ok yapmışım haberim yok yaww :)

yanlış birşey söylemek istemem fakat;
İnternet erişim kurallarında otomatik olarak IP alınacak.
NAT ayarlarına modemin IP si yazılmış.
PC nin internete girdiği IP yazılacak diye hatırlıyorum.
eğer çalışmazsa bunları yapın.
örneğin IP kamera ile izlemede PC nin o andaki IP numarası uzaktan
erşim yaparken IE adres kısmına yazılır.
ama sabit IP yoksa modem kapandığı zaman(elektrik kesintisi gibi)
IP numarası değişir.
ya sabit IP alınır yada UPS alınır.

9600 den 9603 e kadar kullandıysan

ıp de sonra :9600 yazman lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular