DVR Kayıt cihazı tavsiyesi lütfen.

slm.kasaları aynı diye vguard la balitech demenize şaşırdım.dunlup elegance vguard opax spy ve balitechten daha da kaliteli .proje ürünleridir.şikayet oranı az tercih oranı yüksektir.opax spy balitech aynı ürünleri satıyor olabilir.fakar şu bir gerçek balitech ten aldgınız 10 ürünün kesin 2 si bozuk cıkar yada 3-5 aya arza yapar.firmada arkasında durmaz kolay kolay.ama opaxta arza oranı düşük bizzat ben adetli kullandım çoğu modelini bir tane arzada cıkarmadı memnuniyetsizlikte olmadı.netice paraya göre herşey.gerçek yüzleri gece cıkıyor bu ucuz kameraların karıncadan baska bişi göstermiyor opax dahil.ama iyi modelleri var .mesela wdr kameraları şahane.

s.a. arkadaşlar ben balitech-opax-dunlop-elegance-spy bunların hepsini kullandım bana göre birinci sırayı dunlop ve elegance alır ve bu ürünleri takıyorsunuz unutuyorsunuz arıza verme olasılığı sıfır (tabi montajı yapan kişiye bağlı) görüntüler harıka kayıt cihazlarında geriyedönük izleme canlıda nasıl izliyorsanız net bir şekilde aynen öyle kesinlikle karıncalama ve dunamlama kesinlikle yok. ikinci sırayı opax ve syp alır fena değil görüntüleri orta düzey bir ürün. üçüncü sırayı balitech dir kamera sistemim var işte diye bileceğiniz bir ürün

bende opax,vguard kullandım problem yaşamadım, 2009 yılında 5-6 kez balitech aldım aldıgımıda pişman oldum , hele hele 2 speed dome kamera ladım inanırmısınız speed dome kamera çalışmaktan cok servisde bekledi müşterime cok mahcup oldum, balıtechın fıyatların cok uygun ama cok cok kalıtesız , servislerine 3 gun ulasılamıyır, yahu alınan speed dome servıse 14 kez gonderılırmı soylermısınız hatta ırsalıyelerımle ıspatlarım.. opax dvr , pinetron dvr lerde problem yasmaadım, orta segmente bence, bulwarkın kameralarıda guzel, ayrıca opax 600 650 tv lıne kameraları fıyatına gore harıka bence problem yasamadım, arkadalaslar mal alırken bıraz fıyatına bakın cok ucuzsa almayın, basınız derde gırer,bakın balıtech dvr kayıt cıhazlarının hepsı arızalı hareketlı kayıt yapmıyor yaaa , servıse tel acıyoyorum bu boyle dıylrar, ucuz dıye aldık aldıgımız gune lanet olsun yaa, arkadaslar saglam fırma ıle claısın..

slm.kasaları aynı diye vguard la balitech demenize şaşırdım.dunlup elegance vguard opax spy ve balitechten daha da kaliteli .proje ürünleridir.şikayet oranı az tercih oranı yüksektir.opax spy balitech aynı ürünleri satıyor olabilir.fakar şu bir gerçek balitech ten aldgınız 10 ürünün kesin 2 si bozuk cıkar yada 3-5 aya arza yapar.firmada arkasında durmaz kolay kolay.ama opaxta arza oranı düşük bizzat ben adetli kullandım çoğu modelini bir tane arzada cıkarmadı memnuniyetsizlikte olmadı.netice paraya göre herşey.gerçek yüzleri gece cıkıyor bu ucuz kameraların karıncadan baska bişi göstermiyor opax dahil.ama iyi modelleri var .mesela wdr kameraları şahane.

arkadaşlar kimsenin bir fikri yokmu şu iki model hakkında?

syp ve dunlop ürünleri kıyaslanacak olsa, hangisini önerirsiniz? birde spy 'da 1080p çıkış var, 1080p çok etkilermi? fark nedir? yukarda yazdığım modellerden hangisini önerirsiniz? cihazı alıcam, ama sizden bir cevap gelmedi, soracakta kimsemiz yok? iyisini kötüsünü bilmiyoruz? lütfen bir cevap

tayama ile görüş kore serisi dvr cihazları 720 p kalitesinde kayıt veriyor...

tesadufen gördüm basligi ama yorum yapmadan gecemiyecegim,
ben de avrupada, Türkiye de ''SPY'' markasi vurulan cihazlarin distributoruyum. bahsi gecen modelin SP-8804 - 32 ye kadar gidiyor. Realtime görüntü acisindan 2 ayri modeli var 8804 ve 8804D yani real time görüntü veren büyük ihtimal TR de ithalatci 8804 modeli aliyordur,biz siparislerimizde özel olarak belirtiyoruz cünkü fiyatta 100 $ a yakin farkediyor ve bu cihazlar gerçekten harikadir hatta bilinen büyük markalarin çogundan daha kalitelidir. Ayrica balitechle ayni filan demis bir arkadas uzaktan yakindan alakasi yok! üreticileriyle farkli ülkelerde güvenlik fuarlarinda sürekli görüsüyorum ve yeni ürünlerini test ediyorum yakinda çin de fabrikalarini da ziyaret etmek istiyorum çünkü cihaza bazi özellikler eklenmesini istiyorum digital zoom gibi filan gelismelerden sizi haberdar ederim.

Bazen bakiyorum TR deki fiyatlara mesela balitech filan gibi ürünlere benim koreden getirdigim gerçekten çok kaliteli kameralardan daha yüksek veya ayni fiyat veriyorlar ben burda diger firmalarin taktigi samsung kameralardan bile daha kaliteli görüntü aliyorum bu kore ürünleriyle. Ve meydan okuyorum acikca diger firmalara.

Yakinda kurulumunu yaptigim sistemlerin görüntülü videosunuda paylacagim sizlerle..

Herkese iyi çalismalar diliyorum..

ben de avrupada, Türkiye de ''SPY'' markasi vurulan cihazlarin distributoruyum. bahsi gecen modelin SP-8804 - 32 ye kadar gidiyor. Realtime görüntü acisindan 2 ayri modeli var 8804 ve 8804D yani real time görüntü veren büyük ihtimal TR de ithalatci 8804 modeli aliyordur,biz siparislerimizde özel olarak belirtiyoruz cünkü fiyatta 100 $ a yakin farkediyor ve bu cihazlar gerçekten harikadir hatta bilinen büyük markalarin çogundan daha kalitelidir. Ayrica balitechle ayni filan demis bir arkadas uzaktan yakindan alakasi yok! üreticileriyle farkli ülkelerde güvenlik fuarlarinda sürekli görüsüyorum ve yeni ürünlerini test ediyorum yakinda çin de fabrikalarini da ziyaret etmek istiyorum çünkü cihaza bazi özellikler eklenmesini istiyorum digital zoom gibi filan gelismelerden sizi haberdar ederim.

Bazen bakiyorum TR deki fiyatlara mesela balitech filan gibi ürünlere benim koreden getirdigim gerçekten çok kaliteli kameralardan daha yüksek veya ayni fiyat veriyorlar ben burda diger firmalarin taktigi samsung kameralardan bile daha kaliteli görüntü aliyorum bu kore ürünleriyle. Ve meydan okuyorum acikca diger firmalara.

Yakinda kurulumunu yaptigim sistemlerin görüntülü videosunuda paylacagim sizlerle..

Halen aynı şekilde mi yapıyorlar bilmiyorum ama uzunca bir süre balitech'ten aldıkları oem kameralara "Spy" etiketi vurarak sattı bu firma. Problemlerle başedemeyince ve müşteri kaybetmeye başlayınca "Spy Extreme" adı altında başka cihazları piyasaya sürdüler sanırım. Avermedia, toshiba gibi kaliteli markaların cihazlarının dağıtıcılığını yapan bir firmayken imajlarını 2 paralık ettiler benim gözümde. O gün bugündür mecbur kalmadıkça ürünlerini almam...

ben ithalatci firma dan degil spy markasi vurulan DVR 88 serisinin kalitesinden bahsediyorum zaten üretici firma kamera üretmiyor Sadece DVR üretiyor

Altecsarl Bey, sizin Koreden getirdiğiniz ürünler neler?Ben kendime Decode dcc 997, 998 Decode 1/3'' Sony Super HAD II CCD 700TVL, 777 ve 987 aldım. 996'nın görüntüsünü bir yerde görmüş ve çok beğenmiştim. O yüzden üst modelleri olan 997 ve 998 aldım kayıt cihazı olarak da 16 Kanal 4 Ses DVR Kayıt Cihazı markasını Avenir diye aldım ancak üzerinde herhangi bir marka yazmıyor. Sistemi kurdum anacak bayılarak aldığım kameralar kayıt cihazına girince görüntü berbatlaşıyor. Kamera çıkışını tv ye bağlayıp ayar yaptım.Her şley normal, ancak kayıt cihazına bağlayıp VGA'dan monitöre verince görüntü berbat. Ancak BNC çıkışından tvye verince biraz daha düzeliyor. Kayıt cihazını mı değiştirmeliyim?Bir de Amasya'da güvenlik kamerası işine girmeyi düşünüyorum. Samsung, Decode, Teknosec, Neutron ve Rekvision Rekvision RT-330 72 IR LED Gece Görüşlü Kamera « Uzman Tekno Market marka kamera takmayı düşünüyorum. Bunlar nasıl? Başka ne önerirsiniz? Hangi totancıyla çalışabilirim? Quadvision QDV-401 - 4 Kanal Video 1 Kanal Ses DVR Kayıt Cihazı (Dijital Kayıt Cihazı) « Uzman Tekno Market Quadvision, Reikon,Haikon, Avenir kayıt cihazları nasıl? Teşekkür ederim.

Merhaba, KOREden ithal ettiğiniz ve Samsungdan daha kaliteli dediğiniz ürünler neler?

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri