DVR Cihaza Harici HDD Bağlamak

jek_murat

Üye
Mrb arkadaşlar bır işletmede kapalı devre kamera sistemi kuracagımmüşterinin benden talebi hddyi cıhazın içine bağlamayıp işletmenin başka biryerine saklamam olası bir durumda cıhaz calınırsa dısk elımızde kalsın ıstıyorlar ben bu ısletmeye pinetron pdr x600 serisi cihaz kuracagım e sata cıkışlı bır cıhaz bu sorum su bu e sata cıkısını 20 30 mt daha uzaga nasıl tasırım usb olsa rj45 cevırıcılerıle data kablosu uzerınden tasıyabılırım ama e satada bu mumkunmu yada avantajları veya dezavantajlarını merak edıyorum konu hakkında bılgısı olan arkadaşlar bılgısını paylaşırsa sevınırım saygılar

hiç gerek yok değerli arkadaşım,NVR kayıt cihazı kullanıcaksın (network video recorder) kayıtlar internet üzerinden başka bir mekanda yedekleniyor.

Kayıt cihazınn tamamını korumaya alsın hdd alacağına görüntüleri ayarları kontrolu network üzerinden yapsın ....:)

cms yazılımı ıle bu mumkun bende bunu talep ettım ama baska bır ısletmesınde bu sekılde uygulama yaptırmıs ıllada bu sekılde dıyor yoksa ben butun kayıtları hem evınde hem birkac ıs yerınde bırden tuttururum ama ıstemıyor malesef kullanıcagım dvr profesyonel bır dvr hersey mumkun başka bır ısletmesınde noutron cıhaz uzerınde bu sekılde bır uygulama yapmışlar saygılar

anladım sana kolay gelsin bulursun inşallah bir çözüm önceki kurulmus sistemi incele bir fikir sahibi olursun ...

arkadaşlar aslında denemedım ama danısmada fayda oldugunu goruyorum dıyorumkı ben network hdd kullansam baska bır yere network ıpsı uzerınden kayıt yaptırsam acaba cıhazda herhangı bır özellik gerekirmi kullanan varmı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim saygılar

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri