DVD player Montajı

Arkadaşlar yeni bir dvd player aldım ancak kasayı açtığımda bol miktarda kablo vs vs çıktı. Aklım iyice karıştı. Bana montajı hakkında bilgi verebilecek yada bu konu hakkında bilgi bulabileceğim bir adres söyleyebilecek var mı? Bilgisayarcılar ne kadar ister buna?
Teşekkür Ederim...

Düzeltme: DVD player değil DVD writer özür diliyorum

bilgisayarı kapat dvd writer i bilgisayarın kasasına tak daha sonra aşağıda görünen ide dediğimiz kabloyu dvd playerin arkasında uzun bir soket yeri vardır oraya bu kabloyu tak tek yönde girer sakın zorlama

daha sonra dvd playerin enerjisini sağlayacak olan power kablosunu dvd playerin arkasına tak bu kabloda tek yönder girer daha sonra bilgisayarını aç bukadar

kaanzaza güzel anlatmışsın eline sağlık birde ben bişey eklemek istiyorum TIRSIK_SANSAR eğer
eğer cd-rom varsa bilgisayarında uyumsuzluk yapabilir onun için kaanzaza nın anlattırken sölediği ide kablosunu taktığın yerin hemen yanında jumper yuvaları vardır orada takılı olan ufak renkli bi aparat var onu çıkarrsın tabi uyumsuzluk yapıp görmezse

evet hanibalın dediği gibi onu söylemeyi unutmuşum ben yaw :)

Elineze saglık Arkadaşlar +1

şimdiye kadar hiç bağlamadıysan bile denemelerlede yapabilirsin istedigin gibi tak sök dene
yalnız bilgisayar enerjili iken takıp sökme işlemi yapma ana karta zarar verebilirsin ark oluşursa anakart bozulabiliyor

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri