Duvarda kablo aramak icin dedektor indirdim

eminkrts

Üye
Yeni tavan aspiratorunu baglamak için kablo çekmem gerekiyor ama buat gozukmuyor. Internetten telefona indirilen kablo arama dedektorleri var. Bunlarla kablolar ve buat bulunurmu, hangisi iyidir. Kullanan varsa yardimci olabilirmi. Simdiden tesekkurler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zannetmiyorum bizim telefonlardaki kameralar görünür dalga boyuna duyarlı kameralardır.

Bende bir ara termal kameralara merak salmıştım. Fiyatları uçuk olunca bir arkadaş termal kamera uygulaması var dene dedi bir çok uygulama denedim ama hiçbiri gerçek termal kamera gibi çalışmıyordu. Renklere göre davranıyordu sıcaklığa göre değil.

Bu nedenle sıva altı kablo bulan bir kamera telefonlarda kullanıldığını düşünmüyorum. Bunlarla ilgili ölçü aletleri var yada temassız kontrol kalemleri var kablo çok derinde değilse onunlada takip edilebilir.

hattı bulmak zor ama buat bulmak kolay tahmin ettiğiniz yere tornavidanın sapı ile vurunca ses değişik çıkar tok bire ses çıkar ben öyle bulmuştum başıma zaten bir sefer geldi kablonun tam yerini bulmak için ucuz yollu birşey olsa bende alırım

hattı bulmak zor ama buat bulmak kolay tahmin ettiğiniz yere tornavidanın sapı ile vurunca ses değişik çıkar tok bire ses çıkar ben öyle bulmuştum başıma zaten bir sefer geldi kablonun tam yerini bulmak için ucuz yollu birşey olsa bende alırım
Denedim o da olmuyor
Basit bir dedektör buldum bunu yapmayı deneyeceğim

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri