DTMF KONTROL DEVRELERİ 1 RÖLE - 2 RÖLE - 4 RÖLE mt8870

arkadaşlar elimde 100 adet 2 röleli gsm kontrol kartları var. uygun fiyata vereceğim. boş kart ve programlı pic ile beraber 1 adet için 10tl istiyorum. yazılım ve kart son derece profosyenel.
elektrık kesıntılerınden etkılenmez.
sonradan arayıp röle kontaklarının ne durumda olduğunu görebilirsiniz.
buzzer ikazlı
gayat güzel.
siteden mesaj atabilirsiniz....
Arar misiniz **********

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bu PIC entegrelerini neden tercih ediyorsunuz sebebini sorabilirmiyim?
Hazır devre isteyenler bunu incelesin.
Tamam emek vermişsin sat para kazan sıkıntı yok ama merak ediyorum bir PIC programlamanın maliyeti nedir ? Kullanacağınız diğer yazılımların da ücretli olduğunu düşünüyorum.
Arkadaşlar biz artık son kullanıcı olmaktan kurtulmalıyız.

Arkadasım bu buzzer eklesem ve bna buzzer eklenmiş dosyasını gonderebılırmısın

Selam dostum öncelikle ellerine sağlık. Siteye yüklediğin devreleri indirdim. Bir roleli devreyi yaptım ve devre çalışmadı. MT 8870 ile LM 7805 fazla ısınıyor. ilk kez pic devresi yaptığım için programı arkadaslara verdim. Denemiş ler çalışmamış. Tek roleli de sorun var dedim. 2 roleli devreyi yaptım. Isınma bu devrede de var. Pic'e program atayım dedim. 2 roleli nin klasörü nde hex uzantılı dosya çıkmadı. Klasörün içindeki kod dosyasını hex dosyasına çevreyim dedim. Oda olmadı. 62 - 63 karakter gibi bir hata veriyor. Dostum konu hakkinda yardımlarını bekliyorum. MT 8870 ile LM 7805 neden ısınıyor. Ayrıca 1 roleli devrenin hex dosyası ile 2 roleli devrenin hex dosyasını bana mail atabilirsiniz.
Saygilarimla

Merhabalar

Kartlardan elinizde kalan varsa iki adet satın almak isterim.

Teşekkürler.

eğer hala mevcut ise bende 5 adet almak istiyorum numaram ***

Moderatör tarafında düzenlendi:
be bu devrenin 2 röleli olanını yapmak istiyorum ama içind ehex dosyası yok nasıl yapacaz acaba ????

.. internette bilim ve teknik dergisi kendimiz yapalım köşesi vardı. Orada dtmf kontrol devresi var.. onu referans alıp kendi devrenizi geliştirmeniz daha iyi olur..
başkasının yaptığında sorun çıkarsa sıkıntı..
dtmf kontrol entegresi ve pic programlama.. bu iki konu işin temeli..

eeee bugüne kadar bu deveyi yapan test eden olmamış mı hiç ????

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri