Dsc 585 dsc 1616 alarm merkezinin iptali ve cep telefonuna yönlendirme

Hocam cevap için teşekkürler ancak sorularıma cevap vermiyor bu linkler hepsinde farklı birşey yazıyor.

Şimdi ben acont numarasını kaldıracak mıyım yada sahtesiyle değiştirecek miyim ? Ve bundan sonra istediğim numaraları girdiğimde çalışacak mı ? ve bunları nasıl yapacağım 10 farklı tarif var sitede ve PK5501 in ekranında hiçbişey yazmıyor konfigürasyonu kaybedip uğraşmak istemiyorum zonelar falan ayarlı sadece merkezi iptal edip numaramı gireceğim

Hocam cevap için teşekkürler ancak sorularıma cevap vermiyor bu linkler hepsinde farklı birşey yazıyor.

Şimdi ben acont numarasını kaldıracak mıyım yada sahtesiyle değiştirecek miyim ? Ve bundan sonra istediğim numaraları girdiğimde çalışacak mı ? ve bunları nasıl yapacağım 10 farklı tarif var sitede ve PK5501 in ekranında hiçbişey yazmıyor konfigürasyonu kaybedip uğraşmak istemiyorum zonelar falan ayarlı sadece merkezi iptal edip numaramı gireceğim

kusura bakmayın cihazım yok hiç bir bilğim yok , bulduklarımı yayınladım .
kolay gelsin sağlıcakla kalın .

Acount numarasının silinip silinmemesinin bir onemi yok,sadece haberlesme formatını SIA (veya ContacID) den Residentaldial e cevirecen ve aranacak numaralar kısmınada kendi numaranı yazacan.
bu sekilde seni arar.hatta fazlasıyla arar,her kurdugunda her kapadıgında,elektrik kesildiginde vs vs 254 tane arama sebebi var.
Yav kardesim cihazın 30-40 sayfa programla kitapcigi var.birine rica et gelsin iki dakikada ayarlasın gitsin.En azından bir sorunun oldugunda cevap verecek birini bulursun.yok illade ögrenecem diyorsan benim tavsiyem türkçe dökümanlardan çok ingilizce olanlarını incele.çogu çeviri cok saçma.

Konular birleştirilmiştir.

Forum istatistikleri

Konular
128,098
Kullanıcılar
449,799
Son üye
ferhatakpolat

Yeni konular

Geri