dsc panelli alarm sorunum var

ALPX

Üye
selam benim sorunum şu bir müşterinin yazlığına ışın bariyerli alarm montajı yaptık 6 ay oldu adamın sorunları bitmiyor elektrik keslince siren çalıyormuş bugün kendim denedim ana şalteri indirdim sorun yok ben sorun göremedim müşteri var diyor sizce?? 2 sefer aküsü değişti

elektrık kesılıp 3 saat sonra gelırse çalması normaldır çunku alarm panelı siren ı beslıyor ısın barıyerı var pırda oldugunu varsayalım akü en fazla 2 saat ayakda tutar sıstemı

muhtemelen sende gıdıp denedgınde en fazla 10 dakk kontrol etmsındır calıyormu dıye?..

elektrık uzun surelı gelmıyor ıse ups ıle olayı bıtır k gelsın elektrık gelmıyorsa snn suçun mu?

Işın bariyeri Pasif dedektör değil,aktif dedektör olduğu için enerji tüketimi çok daha fazla dır...Onun için akünün güçü yetmez...CoD3Rs arkadaşıma tamamen katılıyor ve bilgi için teşekkür ediyorum.

cevap için teşekkürler elektrik gidergitmez çaldığını söylüyor müşterim 6 çift ışın bariyeri var sistemde yeni yaptığım montaj akü sıfır ben denedim 15 dakika sorun yok müşteri ısrarla var diyor komple değiştirmeyi bile düşünüyor elektrik kesilir kesilmez başlıyomuş çalmaya

yalan söyluyor musterın bıseyden memnun kalmamıs onu bahane edıyor demekkı

sende git ups bagla bakalım neden baska sıkayet edecek :D:D

sanmıyor yalan söyliceğini adam doktor

paneli değiştim sorun devam ediyor elektrik kesilince siren çalıyormuş ..şifre cihazı çalışıyormuş şifre etki etmiyor diyor siren le alakalı bişe bu sorunun neden kaynaklandığını bilen yokmu???

sorunun ne olduğunu bilen yokmu ??

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri