dsc mühendislik kilitini acma metodu

o uçların 1 tanesi kalktı yoluda bulamadım yardımcı olurmusunuz

direk olarak kurulu kalmış paneli reset teknigini bilen varmı,panel devamlı roleyi çekip bırakıyor tesekkurler

panelinin markasını modelini yazmamıssın

direk olarak kurulu kalmış paneli reset teknigini bilen varmı,panel devamlı roleyi çekip bırakıyor tesekkurler
role cekıp bırakıyorsa panel arızalı.

SN alarmko konuyu saptırmış gibi olmasın ama sormak istediğim ve üzüntüyle karşıladığım neden meslekten tiksindiniz acaba sebebini söyleyebilirmisiniz.

usta 585 var
sarı sistem ışığı yanıyor dııt dııt dııt keypad ötüyor
ilk bastan 3-4 kere tuslara basabılıyorsun sonra tuslarada baasmıyorsun ne yapmak lazım tesekkurler..

usta 585 var
sarı sistem ışığı yanıyor dııt dııt dııt keypad ötüyor
ilk bastan 3-4 kere tuslara basabılıyorsun sonra tuslarada baasmıyorsun ne yapmak lazım tesekkurler..

keybus ı tanımıyor demektir.keypad kablolarını kontrol et.saglamsa keypaddan * a basılı tut,dıdıt diye bir ses duyunca bırak ve 0 a basılı tut,dıdıdıt diye onay sesi alman gerekiyor.eger yina olmazsa 0 yerine 1 e basılı tut,oda olmazsa 2 yi dene.

SN alarmko konuyu saptırmış gibi olmasın ama sormak istediğim ve üzüntüyle karşıladığım neden meslekten tiksindiniz acaba sebebini söyleyebilirmisiniz.

kardes yaramı desme,bende dert cok.bir sayfa yazdım sonra geri sildim.simdi bu isi yapanları isten sogutmanın anlamı yok,allah herkesin yolunu acık etsin.yeni gireceksen bu işe sadece şunu bil bu iş pazarlama degil hizmet sektörü.eger bir alarm satıpta adama 10-20 sene hizmet vereceksen gir.yoksa çok ah alırsın.para kazanmak istiyorsan al gülüm ver gülüm is daha güzel.

merhaba mühendislik kodunu bildiğimiz panelin programdan kilit acmak için gereken programı söyleyecek kimse varmı (programa girip kilidi acmakdan bahsediyorum)

md 12 var bende fakat bağlantı yapabilmek için mühendisliğe her zaman ihtiyac var dls ayarlarını yapabilmen için bundan dolayı mühendislik kilitli ise md12 mudahale imkansız.1616 larda 585ler gibi ascii kodları okuyamıyoruz güncel olarak bende denemedim md12 ihtiyacı olan vars paylasabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri