DSC Kilit Panel Açılır

DscPro

Üye
Dsc kilit panel açılır..Montajcı kodu kırılır tüm modelleri için geçerlidir..Alarm kurulu kalsa dahi İns kod ve master kod okunur.. özel mesajdan ulaşın lütfen

şu ünlü dsc alarm panellerindenmi bahsediyosunuz kilit panel nedemek

demek istediğinizi anlayamadım

zaten reset işlemi yapıldıktan sonra hepsi fabrika yarına dönüyor

şu ünlü dsc alarm panellerindenmi bahsediyosunuz kilit panel nedemek

demek istediğinizi anlayamadım

zaten reset işlemi yapıldıktan sonra hepsi fabrika yarına dönüyor

Reset işlemi yapmış olmanız fabrika ayarlarına döndürmeye yeterli bir işlemdir...Fakat DSC lerde şahsen ben çok kullanırım bu işlemi...Paneli kilitlerim ki..Soft reset veya hard reset bile atsanız ...Paneli fabrika ayarlarına çeviremezsiniz...Bunun yapılmasındaki amaç ...Sisteme herhangi bir kişinin müdahele yapmasını kesinlikle önlemiş oluruz...DSCPro arkadaşın dediği bu sanırım...İnsataller kodunu okuduktan sonra,kilidi kaldırmakla bu iş çozülmüş olur...Teşekkürler..Güzel paylaşım...

Reset işlemi yapmış olmanız fabrika ayarlarına döndürmeye yeterli bir işlemdir...Fakat DSC lerde şahsen ben çok kullanırım bu işlemi...Paneli kilitlerim ki..Soft reset veya hard reset bile atsanız ...Paneli fabrika ayarlarına çeviremezsiniz...Bunun yapılmasındaki amaç ...Sisteme herhangi bir kişinin müdahele yapmasını kesinlikle önlemiş oluruz...DSCPro arkadaşın dediği bu sanırım...İnsataller kodunu okuduktan sonra,kilidi kaldırmakla bu iş çozülmüş olur...Teşekkürler..Güzel paylaşım...

installer code okuma herkesin yapabildiği birşey değil installer kode niye koyulmus firmalar kurdugu sistemlerde devamlılıgı saglasın diye? yani siz boyle yaparsanız ne olur adam gelır benım kurdugum sistemdeki paneli ucretsiz değiştirir soktugu panelide resetletir tekrar kullanır ins codu servis bile çözmüyor bayilere o zaman bende bir dökümantasyon yapayım,atayım buraya herkes bilen bilmeyen heryere müdahale etsin.....yorum okuyan arakadaslarımın ...

installer code okuma herkesin yapabildiği birşey değil installer kode niye koyulmus firmalar kurdugu sistemlerde devamlılıgı saglasın diye? yani siz boyle yaparsanız ne olur adam gelır benım kurdugum sistemdeki paneli ucretsiz değiştirir soktugu panelide resetletir tekrar kullanır ins codu servis bile çözmüyor bayilere o zaman bende bir dökümantasyon yapayım,atayım buraya herkes bilen bilmeyen heryere müdahale etsin.....yorum okuyan arakadaslarımın ...
Sayın Fedora ...Herhalde benim yazmış olduğum yorum üzerine siz de bir yorum yapmışsınız ne yazık ki talihsiz bir yorum olmuş ki..! ben sizin anlattığınız bir bicimde yoruma maruz kalmam talihsizlik olmuş...Benim yorumum DSCPro Arkadaşımızın konu başlığı üzerine aydınlatma olarak yazdığım yorum dur...Teşekkürler....

Sayın Fedora ...Herhalde benim yazmış olduğum yorum üzerine siz de bir yorum yapmışsınız ne yazık ki talihsiz bir yorum olmuş ki..! ben sizin anlattığınız bir bicimde yoruma maruz kalmam talihsizlik olmuş...Benim yorumum DSCPro Arkadaşımızın konu başlığı üzerine aydınlatma olarak yazdığım yorum dur...Teşekkürler....[/QUOTE

Alıntı yaparken sanırım bir yanlıslık yaptım arkadasım özür dilerim böyle bir konu ile itham ettiğim için

Sn. fedora ve Sn. alarmcisalim,

Birbirinize karşı yaklaşımlarınızdan ötürü sizleri tebrik ve takdir etmek istiyorum.

"GERÇEK" Kontrolkalemi.com üyelerinin seviyesi işte budur..

Saygılarımla,

Göstermiş olduğnuz ilgi ve alakadan dolayı ben de sizlere teşekkür ederim.

Takibiniz ve takdirleriniz için teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri