DSC 585 Programlama Yardım !

mehmetqul

Üye
Evime giriş ve hole birer tane, salona ve yatak odasına birer tane olmak üzere 4 adet pır dedektör bağlayarak dsc 585 alarm sistemini kendi çapımda kurdum. Tabi fazla bir bilgim olmadığı için konu hakkında sizlere bir kaç tane sorum olacak;

- Girişteki Pır bizi gördüğü zaman hemen siren çalmaya başlıyor buradaki süreyi nasıl uzatabilirim?
- Sistemde 4 adet zone olduğu için 4 pır bağladım kapı manyetiğini bağlayamadım bunu nasıl bağlayabilirim?
- Dsc 585 için uzaktan kumanda var mıdır? Kullanılıyor mu?
- Zone tanımlarındaki gecikmeli zone, ani zone, 24 saat hırsızlık, 24 saat panik tam olarak ne anlama geliyor?
- Sirenin Tmp sini bu 4 zone dolu olduğundan bağlayamadım, nasıl bağlarım?
- Giriş-çıkış süreleri tam olarak ne demektir?

arkadasım dsc panel oldukca profesyonel teferruatlı bir cihazdır.nerden aldınız bilmiyorum fakat büyük ihtimalle eski bir cihaz ve kilitli olma ihtimali yüksek.eger isterseniz ücreti mukabilinde uzaktan full programlama yapabilirim.

Sağolun gerek yok.. Ben bilgisini parayla paylaşmayanların yardımını bekliyorum.

Sorduğum tüm sorulara cevap buldum şu anda başka birine kurulum ve programlama da yardım edebilecek kadar bilgim var. Bu gereksiz forumda sorularınıza cevap beklemek yerine sorularınızı bana mail atın ben size dsc alarm sistemi kurulumu hakkında her türlü yardımcı olacağım. Üstelik bilgi paylaşmak içinde para istemiyorum ;) mail : ******@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evime giriş ve hole birer tane, salona ve yatak odasına birer tane olmak üzere 4 adet pır dedektör bağlayarak dsc 585 alarm sistemini kendi çapımda kurdum. Tabi fazla bir bilgim olmadığı için konu hakkında sizlere bir kaç tane sorum olacak;

- Girişteki Pır bizi gördüğü zaman hemen siren çalmaya başlıyor buradaki süreyi nasıl uzatabilirim?
- Sistemde 4 adet zone olduğu için 4 pır bağladım kapı manyetiğini bağlayamadım bunu nasıl bağlayabilirim?
- Dsc 585 için uzaktan kumanda var mıdır? Kullanılıyor mu?
- Zone tanımlarındaki gecikmeli zone, ani zone, 24 saat hırsızlık, 24 saat panik tam olarak ne anlama geliyor?
- Sirenin Tmp sini bu 4 zone dolu olduğundan bağlayamadım, nasıl bağlarım?
- Giriş-çıkış süreleri tam olarak ne demektir?

5.inci zone olarak keypad zonunu baglayabilirsiniz fakat programlama konusunda bir firma veya bir sahısa bir bedel ödemeniz gerekmekte biz guvenlik firmaları olarak bu kurulumlar uzerınden para kazanmaktayız belkide siz kara gectiğinizi düşünere bu ürünleri satın aldınız ama ne kadar uyguna aldınız dusunulur ,belkide montaj dahil olabilecek bir sistem satın aldınız ayrıca birsey sormak istiyorum mesleğiniz nedir acaba ??

Sorduğum tüm sorulara cevap buldum şu anda başka birine kurulum ve programlama da yardım edebilecek kadar bilgim var. Bu gereksiz forumda sorularınıza cevap beklemek yerine sorularınızı bana mail atın ben size dsc alarm sistemi kurulumu hakkında her türlü yardımcı olacağım. Üstelik bilgi paylaşmak içinde para istemiyorum ;) mail : ******@hotmail.com

Mehmet bey bu gereksiz dediğiniz forumda ne işiniz var ozaman ? cok kotu bir uslubunuz var ayıp insanların mesleklerine saygı duyunuz elinize almış ve kurmaya çalışmış oldugunuz panel çocuk oyuncağı değildir,insanlar bu paneli ögrenebilmek adına zamanlarını mesailerini ve paralarını harcıyorlar benim bilgim var dediğinizde muhtemelen halinize üzülen biri yardım etmiştir,sizde not almışsınızdır diye tahmin ediyorum,aksi bir durumda bu kadar hızlı çözebilmişşeniz tebrik ederim yıllardır bu işi yapıp bu paneli tam tanımayan cok arkadasımız var ,siz mesleğinizi bırakarak bu işe başlayabilirsiniz..................sonrada bilgi paylaşmak adına heryere ucretsiz sevrise gidersiniz veya servise gitmeyin kabul ederseniz ücretsiz yardım edeceksiniz ya günlük gelen bilgi taleplerinin 10 tanesini size yönlendireyim telefonda ucretsiz destek verin bakalıö kaç gün dayanacaksınız.........Vermeden Almak Kullara değil Allahc.c mahsustur....

sen simdi burda yazılanlarla cihazı programladıgınımı zannediyorsun.vallahi helal olsun.20 senedir işin icindeyim benim bile daha yeni keşfettigim özellikleri cıkıyor sen üc günde hallettin.yolun acık olsun güle güle kullan.telefonunu yazda musterilerimi sana yönlendireyim,nasıl olsa bedava danısmanlık yapıyorsun.;)

Merhaba dsc585 kartt ve 116 panel proglamlama için yardım lazım üçretiniz nedir acaba ben master şifreyi fabrikaya resetledim email kadirwolf1971@ hotmail.com

Sayın saymen....
Bu işi lütfen üçretiniz nedir demek yerine ilk önce probleminizi yazmanız daha iyi olacağını düşünüyorum.O konu kapanmış gibi görünüyor. alarmko ve fedora haklı bu konuda . Bu konuyu da fazla irdelemenin de bir anlamı yok gibi.. Kolay gelsin.

Sağolun gerek yok.. Ben bilgisini parayla paylaşmayanların yardımını bekliyorum.
kardes soracagın bisyey varsa sor ve cevaplıyalım.dsc 50 sayfa programlama kitapcıgı hazırlamıs,ve her secdıgın secenegın anlamı var.999 a kadar programlama komutu var ve herbirinin içindede en az 8 seçenek var.şimdi ben sana burda hangibirinin cevabını vereyim.özellikle şu nasıl olmalı diyorsan eyvallah,buyur yaz cevaplıyalım.yok ben en kısa programı ıstıyorum,calıssın yeter diyorsan yinede yardımcı olalım.ancak ben adamların yaptıgı bu kadar teferruatlı bir cihazın iki satır programlama ile kullanılması taraftarı degilim.malum cihazın adındanda belli oldugu gibi güvenlik cihazı,bu zımbırtıyı kullandınmı işin hakkını vereceksin.Bende bu işi meslek olarak yapmak istiyorum diyorsan buyur gel her bildigimizi elimizden geldigince anlatalım.Ancak şunuda bilki her taktıgın alarm cihazı yeni bir kadınla evlenmek gibidir,bir sefer taktınmı 20 sene cevap vermek zorundasın,haa sen buna ne var canım altı ustu cevap verecen,tas tasımıyacaksınkı diyebilirsin,ancak bu gecenin ücünde besinde onlarca defa olursa hay senin verdigin paranın ..... der işin içinden cıkarsın.Hadi buyur yap yolun açık olsun.Diger arkadasların dedigi gibi,bedava degil ucuz ve namuslu yaparım diyorsan ben bütün müsterilerimi sana yönlendiririm,bu konuda cok ciddiyim.Birde sunu belirteyim.BEN BU SEKTORU BIRAKTIIIIIIIIIMMMMM.Oh be,20 senelik esaretten kurtuldum.Elimde kendi üretimim olan uzaktan kumandalı telefon arayıcılı alarm sistemi projesi ve komple malzemeleri,proxmty kart okuyuculu personel devam takip sistemi tasarım,komple malzeme ve programı var,bedava olmaz,malzemelerine para verdim,Bir kac aya kadar projeleri sattım sattım,satamadım meslek liselerine hibe olarak verecegim.ilgilenen arkadaslara duyurulur.SAYGILAR.
NOT:YENI URETIMIM FULL KABLOSUZ EV OTOMASYON SISTEMI.(bayilikler verilecektir.)

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri