DSC 1616 Panel internet ayarı

umutemree

Üye
Merhabalar öncelikle forumda yenıyım :)

2 sene önce bır vıllaya kamera ve alarm sıstemı kurmustum fakat bugun oraya gıttıgımde soyle bır sorunla karsılastım.
DVR dan porttu actım hersey tamam guzel fakat evde ınternet olmasına ragmen baglanmadı. Potu tam olark actıgımdan surdan emının ıp adresını gırdıgımde web client yazısını gorebılıyorum. Fakat ne telefondan ne pc den goruntu alamıyorum. bunun uzerıne ttnetten adamlar geldı onların yaptıgı yorum benım araya splitter takmamammıs. sımdı zaten ana hattı panele gırıp ondan sonra dagıtıyorum dogru olanda bu splitter takılacak bır mevzu yok.

Bana acıl yardımcı olabılırmısınız. Sorun sızce alarm panelındemı yoksa baska bırsey mı ?

Splitterla fılan alakası yok senın sorunun ;

1 Portları TCP / UDP açmamandan kaynaklı
2 Sadece 80 numaralı portu açmıs olabılırken kayıt cıhazının video Portlarınıda acman gerekır
3 Genelde Tüm Dvrlar Explorer destekler Sen Crome Yada mozıllada denıyor olabılırsın
4 Dış İp yi Localde denıyor olabılırsın
5 Kayıt cıhazına versıyon atılması gerekebılır
6 Bunların hepsı dogru oldugu takdırde sorun kalmayacakdır

24.11.2013 Pazar gunu musaıtım olmadı uzak masaustu yaparız

hocam sımdı dvrın vıdeo portu 15961 actım o portu fakat soyle bır sıkıntı var hersey tamam telefondan baglanıyor goruntu tampon bolgeye alındı dıyor bır turlu goruntu gelmıyor ınternet yavaslıgından kaynaklanabılır mı ?

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri