DSC 1616 PANEL HAKKINDA

Arkadaslar oencelikle hayirli ramazanlar diliyorum herkeze. Benim bir sorum var yaklasik 20 aydir alarm paneli kurulu akū yü nezaman degismem gerek sistemden bir ariza vermedi aku ile alakali . Aku ile alakali ariza verdigi zaman mi degismem lazim panel tarafindan ? Bu arada panel dsc 1616

Hayırlı ramazanlar Imspay,
Herhangi bir akü arızası yok ise akünün şarj seviyesi iyi veya şarj edilebiliyor anlamındadır. değişmesine gerek yok, ne zaman arıza verdi o vakit değiştirmeni tavsiye ederim.Kolay gelsin.

Hayırlı ramazanlar Imspay,
Herhangi bir akü arızası yok ise akünün şarj seviyesi iyi veya şarj edilebiliyor anlamındadır. değişmesine gerek yok, ne zaman arıza verdi o vakit değiştirmeni tavsiye ederim.Kolay gelsin.
Cevabin icin cok tesekkr ederim akü zayif hatasi verdigi zaman peki hemen bir sorun olmaz degilmi degisme fırsatım olur yani ?

Rica ederim, hiç bir sorun olmaz değiştirmeniz için ise yeterli zamanınız olur .
Salim hocam peki bu manyetik kontaklar ariza yaparmi kapi pencere kontaklari.

Bide hocam ben alarmi cep tel yonlendirme yaptim alarmi kurdugum zaman beni aramasi icin hangi kodu girmem lazim .
Panel zayif aku hatasi verdiğin de hangi hata ışığı yanar ve nekdr süre icinde degismem lazim tskkr ederm

meraba bunu öğrenmek için *2 tuşla burada 1.tuşa bas bu kısımda 1 nolu ışık yanıyorsa akü bitik yanmıyorsa sistemden bu şekilde öğreniliyor bu benim sana önerdiğim elktrik sigortalarını kapat saat tut eğer 15 dakikada alrm çalarsa akün zayıf 1 saate kadar sorun yoksa akün iyi durumda

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
99,854
Kullanıcılar
374,579
Son üye
Promvka

Yeni Konular