DriveWindow Light 2 problemi

xxxtoprak

Üye
öncelikle merhaba sayın arkadaşlarım bende birçoğunuz gibi endüstriyel bir işletmede elektrik elektronik sistem arızalarına bakan bir teknik elemanım yanlız bu konuda eksiklerim var içinizden deneyimli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var sıkıntım şu işletmemizde 50-60 kadar ACS350 ve 550 serisi frekans konvertörümüz var zaman zaman arıza yapabiliyor IGBT modül patlatma gibi olası bir durum denebilir sistem kurucularıda yabancı ülkelerden makinelerde yabancı ülkelerden bu nedenle kayıp olan bağzı parametrelerde sıkıntı yaşıyoruz ne demek olduğunu sizler benden daha iyi biliyorsunuzdur bu nedenle bende DriveWindow Light 2 kurup sistemdeki tüm parametreleri Backup ederek yedeklemeye karar verdim lakin bu işlemi yaparken sebebini bilmediğim bir uyarı veriyor DriveWindow Light 2 sürücüye bağlantı sağlayabiliyorum şunuda belirteyim kullandığım PC laptop com port olmadığı için USB RS232 çevirici aldım bunun çıkışınada RS232 RJ45 çevirici uyguladım programı açar açmaz direk sürücüyü görüyorum içindeki parametreleri değiştirebiliyorum akım kw vs. bunlar gibi Backup sekmesinden yedekleme işlemine geldiğinde ilk anda %7 lik gibi bir yükleme görüyorum anında resmideki gibi uyarı çıkıyor sebebi ne olabilir sizce?

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
slmlar arkadaşım yedekleme işlemini stop pzisyonundamı yapıyorsun

ewet stop pozisyonunda hatta ilk denemem için kullanılmayan bir frekans konvertörünü kullandım cihaz yeni olduğu içib asistan sekmesinden standart bir kurulum yaptım...

problem hala güncel arkadaşlar...

arkadaşım benimle irtibata gecersen yardımcı olurum bu hafta sonuna kadar akşam üzeri 4 den sonra arayabilirsin 0 555 453 68 01

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri