Double teyp geç açılma sorunu

yherkek

Üye
Bende ve arkadaşımda 2012 model titanium paket ford fiesta var. aynı gün aynı yerden aynı marka ve model double teyp alıp taktırdık. arkadaşımın teybi kontak açılır açılmaz aktif olduğu halde benim teybimin aktif hale gelmesi 45 saniyeyi buluyor. iki teybi de fabrika ayarlarına dönderdik ama sorun hala devam ediyor. sizce bu sıkıntı neyden kaynaklanıyor olabilir bana yardımcı olur musunuz

Cd desteği yok ama usb sürekli takılı duruyor. Bir de çıkarıp deneyeyim bakalım inşallah o yüzdendir. Başka bir sebebi daha olabilir mi acaba?

bugün usbsiz denedim yine aynı sıkıntı devam ediyor başka bir sebebi var ama bulamadım bir türlü

Emin değilim ama bu sistem içinde bir işletim sistemi var.

Sizin aracınızdaki cihazın işletim sistemi açılırken bir noktada takılıyor ya donanımsal yada yazılımsal bir döngüye giriyor olabilir.

Bunu yetkililerine sorup detaylı bilgi almak test ettirmekte fayda var.

Peki sıfırdan kurulum kodu ya da yöntemi falan oluyor mu bu teyplerde belki sıfırdan kursak düzelir

Satıcıdan destek almaya çalışın. Bir de bağlantıları birebir kontrol edin diyebilirim.

Bu tür cihazlarda aküden sürekli 12v bağlı oması gereken bir giriş vardır hafıza ve hazırda bekletme için. Birde kontak açılınca aktif olması için bir 12v giriş daha vardır. Sizinkinde büyük ihtimalle 2 girişte kontağa bağlanmış onu kontro ettirin.

Forum istatistikleri

Konular
128,155
Kullanıcılar
449,900
Son üye
adidas2131

Yeni konular

Geri