donanım ve yazılım arasındaki ikişli?

Az Cok Donanım Ve Yazılım Bilgim Var Ama Arka Planda Neler Dönüyor,Kodlar Nasıl 01010 Oluyor,Niye Oluyor Gibi Şeyleri Merak Ediyorum.Bu Konuda Önerebilceginiz Kitap Vs Varmı?

İşlemcimi Yapmak Gibi Bir Niyetim Yok,Elektornik Merakım Pek Varda Diyemem Ama Bilmek İstiyorum.Sizce Nasıl Yok İzlemeliyim,Takıntı Haline Getirmek Yerine Gene C İle Programı Yazıp Arkama Yaslanmalımıyım:)

Programınızı compile ettiğinizde zaten hex ya da 0..11 gibi bir formata dönüşüyor.İşlemciniz bu dilden anlayabiliyor.
Zaten konu dijital elektronik olduğu için 0/1 den başka bir şey söz konusu değildir.0/1 olayını voltaj var ve yok diye değerlendirin.

Az Cok Donanım Ve Yazılım Bilgim Var Ama Arka Planda Neler Dönüyor,Kodlar Nasıl 01010 Oluyor,Niye Oluyor Gibi Şeyleri Merak Ediyorum.Bu Konuda Önerebilceginiz Kitap Vs Varmı?

İşlemcimi Yapmak Gibi Bir Niyetim Yok,Elektornik Merakım Pek Varda Diyemem Ama Bilmek İstiyorum.Sizce Nasıl Yok İzlemeliyim,Takıntı Haline Getirmek Yerine Gene C İle Programı Yazıp Arkama Yaslanmalımıyım:)

Size tavsiyem islemci mimarisinin nasil oldugunu okumaniz. Tum sorularinizin yanitini bulabileceksiniz.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri