Dolu takım çantası tavsiyesi

çıraközgür

Katılımcı Üye
Merhaba, wisent’in dolu takım çantası almayı düşünüyorum, daha önce alıp kollanan var mı acaba
(Link reklama giriyorsa yönetici arkadaşlar konuyu silebilir)
https://www.bauhaus.com.tr/hirdavat...nt-wisent-127-parca-el-aleti-cantasi-21044814

Hangi sektörde kullanılacağı önemli? Bu tür setler genelde evde lazım olduğu zaman her işi görecek alet bulunsun setleridir ve genel itibarı ile aletlerin kalitesi orta ve alt sınıftır.

Özel olarak bir sektörde kullanacaksanız (elektrik-elektronik-makine-otomotiv v.s) ona göre set dizilmeli ve aletler tek tek artı kaliteli alınmalı diye düşünüyorum.

Dolu takım çantası almak meslek grubuna göre degişir hem fiyatı yüksek piyasada ihtiyaca göre tedarik etmek daha avantajlı.

Ben Elektrik kısmı için yorum yapayım;

Yan Keski, Pense, Karga Burun gibi ekipmanlar için Knipex'in 1000V dayanımlı ürünlerini tavsiye ederim. Ben Yan Keski'sini hatayla Kısa-Devre yaptırdım (ince kesit bir kablo) üzerinde çizik oluşmadı. El ile kavrama ergonomisi muhteşemdir, eli yormaz, elastik sapları konforlu ve sağlam bir tutuş sağlar. Nasır oluşumunu minimize eder.

Çekiç için Fiber Saplı tavsiye ederim, torununa bırakırsın. Marka tavsiyesi olarak Stanley iyidir.

Lokma Takımı olarak Stanley ST194668 96 Parça Lokma Takımı'nı tavsiye edebilirim. Birçok Bits seti de içindedir.

Yalnız o Wisent profesyonel kullanıma gelmez, onu söyleyeyim.

Ben Elektrik kısmı için yorum yapayım;

Yan Keski, Pense, Karga Burun gibi ekipmanlar için Knipex'in 1000V dayanımlı ürünlerini tavsiye ederim. Ben Yan Keski'sini hatayla Kısa-Devre yaptırdım (ince kesit bir kablo) üzerinde çizik oluşmadı. El ile kavrama ergonomisi muhteşemdir, eli yormaz, elastik sapları konforlu ve sağlam bir tutuş sağlar. Nasır oluşumunu minimize eder.

Çekiç için Fiber Saplı tavsiye ederim, torununa bırakırsın. Marka tavsiyesi olarak Stanley iyidir.

Lokma Takımı olarak Stanley ST194668 96 Parça Lokma Takımı'nı tavsiye edebilirim. Birçok Bits seti de içindedir.

Yalnız o Wisent profesyonel kullanıma gelmez, onu söyleyeyim.
ben 3*1.5 ups kablosu kestim yanlışlıkla suratının içinde koca bir delik açıldı kısa devre marka tanımaz :D:D:D:p ama tabii benimde favorim knipex çok sağlam marka her ürünüyle..

ben 3*1.5 ups kablosu kestim yanlışlıkla suratının içinde koca bir delik açıldı kısa devre marka tanımaz :D:D:D:p ama tabii benimde favorim knipex çok sağlam marka her ürünüyle..
Benzer durumlarda İzeltaş Kablo Soyucu Modu'na geçiyor:p.