doğan slx ön cam otomatiği

altun08

Üye
arkadaslar doğan slx ön cam motor ve buton baglantılarını gosteren elektrık semasına ıhtıyacım var.bu konu hakkında bılgısı olan ve elınde dokuman olan arkadasların yardımcı olmalarını ıstıyorum.herkese cok tesekkurler

dostum bir butonla bir zili çalıştırmak için gerekli devrenin aynısı.... sadece zilin yerine cam motorunu bağlayacan... yanlız eğer devresinin orjinalini almadıysan sonradan yanıyor. yeni çıkan devreler modüllü oluyor. yani düğmeye bir sefer basıyosun cam sonuna kadar kalkıyor.. cam kapandığı halde motor sonlanmadığı için ( devre uyumsuz olduğundan) çalışmaya devam ediyor. dişliyi bozuyor bozamassa kendini yakıyorr... devreyi çizip nasıl ekleyecem bilmiyorum ama çok basit.. sadece cam krikosunun mekaniği biraz yorucudur.. onuda sökerken dikkat et... hiç bilemessen öteki kapınınkini söküp bakarsın

aksakal 92 ılgın ıcın cok tesekkur edıyorum.bu sıstemde surucu tarafında cıftlı bır buton var dıger tarafta teklı bır buton var.kullanılan bu butonlar gelen artı ve eksı ucları yer degıstırerek cıkıs uclarına verıyor.ıkı kapının ayrı ayrı calısmasında problem yok.sıstemde devre falanda yok.benım kafama takılan surucu tarafındakı cıftlı butondan dıger tarafa nasıl baglantı yaplıyor.bahsettıgım butonun resmı verdıgım sıtede var. Doğan SLX Cam Açma Düğmesi Çiftli Şöför Kapısı CD-002 OTTP124004 | MFK | Cam Düğmesi

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri