Direnc.net şikayetim

elektro77

Üye
direnc.net ten aldığım LM338k çakma çıktı. Birde ürün başlığına büyük puntolarla,st nin orjinali yazmışlar. Arayıp konuştuktan sonra orjinal yazısını kaldırdılar. Onlara orjinal ile çakma arasındaki farkın fotosunu gönderdim. Kendileri bile çakma olduğunun farkında değiller. Bu nasıl iş bilmezlik. İşim aksadı, lm338i taktığım devre yandı.
150 liraya sattıkları kalitesiz ürünün aynısı başka bir sitede 35 liradan satılıyor.
Direnc.net in güvenilirliği kocaman bir "0" arkadaşlar. O siteden bir şey alırken dolandırılmamaya dikkat edin.
Bu ürünün değerinin 35 lira olduğunu onlara satılan sitenin ismi ile birlikte bildirdim. Ben bunlardan 3 adetini 500 kusur liraya aldım. Ürün çalışıyor ama 5 amper kesinlikle kaldırmıyor. Ancak 2 amper.
Ceza amaçlı; iade ile uğraşamayacağımı ve ücretsiz olarak 10 adet daha göndermelerini yoksa elektronik camiasında her yerde bunu konuşacağımı yazdım onlara. Kabul etmediler. Bende gerekeni yapacağım. Parasında değilim. O ürüne orjinal yazmayacaklardı. Sırf buna kandığım için kendimi kötü hissediyorum. Cezalarını çekecekler.

Ekli dosyalar

• IMG20220715175652.jpg
    IMG20220715175652.jpg
    18.1 KB · Görüntüleme: 39
amma büyük foto gözlerim kanadı...

Foto kalitesi bozulma oldu ama % 500 büyütme ile .

IMG20220715175652.jpg

Bu sahte ürünlerden benimde başım çok agrıdı.4-5 katı fiyata aldıgın ürünün elbette orjinal çıkmasını beklersin.
Orjinal yazısını kaldırdıklarına göre kendileride yedikleri haltı biliyorlar demektir.
Elinizde delil vs varsa(ki ben sipariş verdigim anda sayfanın resmini çekiyorum) tüketici mahkemesinde hakkınızı arayın.Dediginiz gibi,mesele para meselesi degil ancak insanları da salak yerine koyduklarını sanmasınlar.
Ahlaklı esnafı mumla arar olduk.Allah sonumuzu hayrede :)

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri