Direk deki eklenmiş kabloyu yağmur dan koruma

dranza55

Üye
Selamın aleyküm Arkadaşlar benim Evimin karşısında direk var ana direkten gelen hat kablosu benim direkte ek yapılmış o kablo telefon hemde inter sağlıyor ne kadar bantlaya bilsem bantladım en ufak yağmurda kop malar başlıyor eriyen bant var diyorlar acaba derdime teselli olur mu bir aydır uğraşıyorum Telekom u ne kadar aradım umurların da değiller Lütfen yardımcı olunuz.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Selamın aleyküm Arkadaşlar benim Evimin karşısında direk var ana direkten gelen hat kablosu benim direkte ek yapılmış o kablo telefon hemde inter sağlıyor ne kadar bantlaya bilsem bantladım en ufak yağmurda kop malar başlıyor eriyen bant var diyorlar acaba derdime teselli olur mu bir aydır uğraşıyorum Telekom u ne kadar aradım umurların da değiller Lütfen yardımcı olunuz.

Resim ekleyebilir misin lutfen ? Eklersen yardimci olmaya calisacagim. Tesekkurler...

Sn @arkaplan Bey konuyla ilgili gerekli cevabi vermistir. Umarim sorununuzu cozebilirsiniz...

Son düzenleme:
Resim ekleyebilir misin lutfen ? Eklersen yardimci olmaya calisacagim. Tesekkurler...
şuan Şehir dışındayım bu fotoğrafın ayni
a48533c437b692cb4f7fbedafc66f2db.jpg

Merhaba
1. SİSTEM EK
Isıyla Daralan Kablo Konnektörü ( Makaron )
( UYGUN KABLO DIŞI KULLANILABİLİR ISIYA DİKKAT )

2. SİSTEM EK

Telekom arıza ekibinden 2- 3 adet isteyiniz .
Telefon konnektörü ( boncuk konnektör )

Wholesale-1000Pcs-lot-K1-UY1-Single-Blade-Wiring-font-b-Cable-b-font-Terminals-font-b.jpg

Kolay Gelsin .

Son düzenleme:
Küçük pet şişenin dibini kes yaptığın birleşim yerini içine koy şişe yukarı bakacak şekilde kabloya sabitle bu kadar! Anlaşılan benzer tamirat hiç yapmadın.

beyler eriyen bant almayın kullanması çok zor çileden çıkardı beni :)

eriyen bant ,daralan makaron ne çektik be :)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri