Dinomo Yapmak

Burada mesele tek parametre ile istenen sonucun elde edilemeyecek olması.

Atıyorum 380 volt 2 amper elde etmek ile 5 volt 2 amper elde etmek farklı şeylerdir.Arkadaşlar o yüzden haklı olarak ısrarla voltajı soruyor.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Burada mesele tek parametre ile istenen sonucun elde edilemeyecek olması.

Atıyorum 380 volt 2 amper elde etmek ile 5 volt 2 amper elde etmek farklı şeylerdir.Arkadaşlar o yüzden haklı olarak ısrarla voltajı soruyor.
Anladım hocam,açıklama yaptığınız için teşekkür ederim. Benim için 6volt 3amper yeterli. Sargı sayısı,kullanılan kablo ebatları nasıl olur-nasıl kullanılır,bu değerleri almak için nasıl bir hesaplama yapmalıyım.

Anladım hocam,açıklama yaptığınız için teşekkür ederim. Benim için 6volt 3amper yeterli. Sargı sayısı,kullanılan kablo ebatları nasıl olur-nasıl kullanılır,bu değerleri almak için nasıl bir hesaplama yapmalıyım.
Sayın @Hamdiiersknn

Bu konuda teknik destek verecek bilgi sahibi değilim maalesef.Bobinaj işinden anlayan birinin hesap yapması lazım sarım sayısı,tel kalınlığı v.s için.

Arkadas, elındeki kaskat dınamonun, çapı, unulugu rotor çapı oyuk vs vermeden sana yardım sadece havanda su dövmek olur, Telefonla doktora rahatsızlıgı anlatmak gibi. Umurunda olup olmaması sana kalmış. Burada arkadaşlar meccani yardımlaşma paylaşma içinde ıken senın ketum durman, ....

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri