Dik işleme merkezi revizyonu..

NASSA

Üye
Merhaba...
Emektar 3 eksen dik işleme merkezinin, elektronik aksamını komple değiştirmek istiyorum.. buna göre eksen ve spindel motorları (çalıştığı için) tercihim dahil edilerek, veya edilemeyecek ise tümden değiştirilmek üzere, konusunda uzman kişilerden, sorunsuz çalışması şartı ile maliyet teklifi rica edeceğim... Saygılar..

mevcut durum hakkında; makina bileşenlerinin resimlerini watsap ile iletebilirim...
0542 258 53 34 Mustafa Nar

Yapmak istediğiniz iş için asıl maliyet eksen motorları ve onların sürücüleri.
Siz fotoğraflarını ve teknik bilgileri bu forumda yayınlarsanız bir çok fikir çıkar

Merhaba...
Emektar 3 eksen dik işleme merkezinin, elektronik aksamını komple değiştirmek istiyorum.. buna göre eksen ve spindel motorları (çalıştığı için) tercihim dahil edilerek, veya edilemeyecek ise tümden değiştirilmek üzere, konusunda uzman kişilerden, sorunsuz çalışması şartı ile maliyet teklifi rica edeceğim... Saygılar..

mevcut durum hakkında; makina bileşenlerinin resimlerini watsap ile iletebilirim...
0542 258 53 34 Mustafa Nar

Selamünaleyküm .

Dos bitti dongle key ( sizin için kötü oldu geçmiş olsun )
Hastayı ameliyat ile kurtarma ( yaşansın yeni yazılım kalite , diğer vs . ) ve masraf !!!
Yeni key ?

Kolay gelsin Sağlıcakla ...

Selamünaleyküm .

Dos bitti dongle key ( sizin için kötü oldu geçmiş olsun )
Hastayı ameliyat ile kurtarma ( yaşansın yeni yazılım kalite , diğer vs . ) ve masraf !!!
Yeni key ?

Kolay gelsin Sağlıcakla ...
Aleykümselam saygıdeğer ustam..

Keyle ilgili bir gelişme olmadı maalesef.. makine nin mekanik aksamı sorunlu olsa hepten hurdacıya vereceğim.. ama gövdede en ufak boşluk vs sorun yok diye revizyona girmek istedim.. kimisi komple değişmesi gerekiyor, kimisi servo motor ve sürücüleri kullanabiliriz diyor... kimisi 100 lira istiyor kimisi 400...
bende şaşırdım...

kalın sağlıcakla, kolay gelsin..

Forumdaki ustalar, üstadlar, siz konu hakkında biligi, belge fotoğraf verirseniz, ellerinden geleni hiç bir karşılık beklemeden yaparlar. Ancak siz bu bilgileri vermekten çekinirseniz onlar da yardım etmeye çekinirler. Belki sonuç almak biraz uzayabilir ancak çok iyi fikirler ve çözümlerle sonuca ulaşırsınız. Şimdi siz karar verin. Kalın sağlıcakla.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri