Dijital termostat

süpertaci

Üye
dijital termostat kılavuzunda bulunan gece (ekenomi) ve gündüz (konfor)modunun ne farkı var anlıyamadım çünkü hangi modda programlarsan programla durum değişmiyor bence en azında gece modu madem ekenomi modu komfor modundan en az 1 derece düşük ayarlanabilmesi lazım ama olmuyor!...

dosyayı koymayı unutmuşum.

Ekli dosyalar

• kilavuz.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 95
Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar benim bi sorunum var bana 220 ile çalışacak odanın ısısı 20 dereceye düştüğünde devreye girecek 40dereceye geldiğinde devreden çıkacak bi devre veya bu işlevi yapabilecek bi eleman lazım önerileriniz için şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşlar benim bi sorunum var bana 220 ile çalışacak odanın ısısı 20 dereceye düştüğünde devreye girecek 40dereceye geldiğinde devreden çıkacak bi devre veya bu işlevi yapabilecek bi eleman lazım önerileriniz için şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum

KLİMA ARKADAŞIM

Bana klima lazım olsa zaten bu soruyu sormazdım

Narkoz Arkadaşım
Amacın oda sıcaklıgını 20 dereceden 40 a çıkarıp ardından 40 tan 20 ye düşmesini bekleyip sonra tekrar 40 a çıkarmak mı?
Yoksa oda sıcaklıgını belirli bir değerde örn 30 derecede sabit tutmak mı?
Termostat kullanabilirsin haliyle. set değerini 30 girersin +- 10 derece switch farkı koyarsın al sana 20 ile 40 arası ayar aralıgı.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,167
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri