Dijital Kontrol Kalemi

sercaba

Üye
Herkese selam kontrol kalemi sitesinin logosu olan dijital kontrol kalemi siparişi vericem ismi cismi kodu gerekli yardımcı olabilirmisiniz.

sercaba arkadaşımistadiğin cihazın ismi digital faz kalemi olarak geçiyor.

arkadaşım tamam dijital faz kalemi olduğunu biliyorum fakat malum fabrikada bu tip bir cihazı almak için satınalma depertmanına ismi kodu gibi özellikleri vermek gerekiyor.

arkadaşım sağol aslında bakamadım malum şirket bilgisayarı internette çoğu site engelli ama evden bakıcam

daha kapsamlı özellikleri olan göstergeli dijital faz kalemleri var onlar daha iyi bence...

yaa ben bunun fiyatını merak edıyorum arkadaslar aradım bulamadım yaa bılen varsaa yardımcı olabılır mıı

slm arkadaşlar dijitak faz kontrol kaleminin çalışma prensibini bilen varmı acaba?

kardeş bu konuda değişik değişik ürünler var, Genelde prensip olarak gerilim bölücüler kullanılır zannediyorum.Oransal olarak örnek kısmın değerlendirilmesi mikroişlemci yardımı ile yapılarak lcd ekrana yazdırılır.

bende dijital kontrol kalemi var fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum. (Prize veya kabloya yaklaşınca şimşek işareti çıkıyor. Bildiğim sadece o) Bana ayrıntılı olarak bilgi verebilecek veya site önerecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri