digital ampermetre ve digital voltmetre

• Konbuyu başlatan gezz110
  • Başlangıç tarihi

gezz110

Üye
arkadaşlar digital amparmetre ve voltmetre hakkında dökümana ihtiyacım var hiç bi yerde bulamadım bana yardımcı olurmusunuz?
herhangibir site ismide olabilir

aksu27aksu

Üye
ben sana daha iyi bir tavsiye vereyim elektrik malzemeleri satan çarşıya ggit orada ampermetre ve voltmetre bulabilirisin bence kendin yapmayı dene daha iyi öğrenirsin...

Konu Sah

gezz110

Üye
tavsiyen için teşekkür ederim fakat benim amacım digital ampermetre veye voltmetre yapmak değil,sadece calışması yapısı hakkında bir kaç bilgi.bilgi internette olmasına var ama hep bir kaç cümle ve aynı şeyler buda benim işime yaramıyor.

celalbaba

Üye
kardeş ben 7107 ile yaptım harika çalışıyor.ancak beslemeyi harici olarak yani başka trafodan almlısın.eğer şema falan gerekliyse yaz sana şema+pcb yollayayım.

Konu Sah

gezz110

Üye
yok kardeş bana sema filan lazım değil ampermetre filanda yapmayacağım sadece çalışmaları hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim nedense herkes baştan imal edeceğimi zannediyor proje notlarına digital ampermetre ve voltmetre ile ilgili bilgi gerekli onları bulmaya çalışıyorum bende buldum ama çok kısa ve hep aynı şeylerden bahsediliyor varsa elinde döküman gönderirsen çok sevinirim ama cevap yazman bile incelik şimdiden teşekkürler

eğer dijital termometre devresinin şeması varsa gönderebilirmisin 7107 ayak yapısı
şimdiden teşekkürler

isimsiz_10

Üye
digital ampermetre ve voltmetre hakkında bilgi banada lazım yapısı ve kısaca çalışması yeterli koskoca elektronik bölümü bunu nasıl cvplayamadı hayret demekki sorunlarla fazla ilgilenen yok kendi çabanla bişeyler yapabilirsen yapabiliyon gerisi yalan sadece üye yapmaya yönelik formalite cvp lar ama olsun bu da kurnazca düşünce

ingilizce arama yaparsanız daha çok bilgiye ulaşırsınız !

mms-f11.gif

dvm_ckt.png

general

Üye
arkadasım enda marka elektronik cihazlar bulunmaktadır. bu siteye bakarsan aradığını bulabilirsin belki
dijital voltmetre ve ampermetre üretimi yapıyorlar..

www.enda.com.tr

Forum istatistikleri

Konular
115,661
Kullanıcılar
422,490
Son üye
Hkduzgun

Yeni konular