diferansiyel denklemler dersi

murat8can

Üye
diferansiyel denklemler dersi nasıl halledilir

bende çalışıyorum çaba harcıyorum ama bütün meslek derslerim gayet iyi 4.sınıfım hala bir türlü 3teki diferansiyeli bir türlü veremedim tek kötü dersim o gerisindeki en düşük not bb yanlış çalışyorum yöntem tecrübe öğrenmem gerek galiba

Elektrik-Elektronik Müh. 3.sınıfta mı veriliyor diferansiyel denklem dersi? Bulunduğun konuma bakarak Eskişehir Osmangazi veya Anadolu Üniversitesinde okudun sanırım?

ESOGÜ'de hele geçmesi çok çok kolay. Çünkü gittim oradan ders aldım baya. Meslek derslerinde özellikle elektronik derslerinde diferansiyel bilmeden yapılması çok zor. Sinyaller&Sistemler, Sinyal İşleme,Otomatik Kontrol, Kontrol Teorisi, Sistem Modelleme bunlar hep diferansiyel denklemlerle çözülüyor.

Bunlara rağmen SADECE bu ders sorunluysa;
http://www.kitapyurdu.com/kitap/diferansiyel-denklemler-ve-mathematica/363227.html
bu kitabı öneririm.

açıkcası şöyle dediğiniz gibi sinyalleri nükleer reaktörler otomatik kontrol derslerini hiç zorlanmadan geçtim ama gel gelelim diferansiyel dersi çok teşekkür ederim bakacağım kitaplarla hocalar ve onlar asistanları 3 farklı çözüm oluyor kafam iyice karışıyor ilginiz için teşekkür ediyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri