Diafon Bağlantı Şeması Arıyorum

lütfen yardım edin arkadaşlar erte marka kapıcısız diafon bağlantı şemasına ihtiyacım var acil teşekkür ederim.
..

merhaba AUDİO marka sa-311 diafon sistemi kablo renk kodları lazım...teşekkürler

ARKADAŞLAR AUDİO 002020 BAĞLANTI ŞEMASI BUYRUN

arkadaşlar audıo 002020 santrali mas grd05 diyafona nasıl bağlayabilirim yardımcı olrsanız sevinirim mas grd05 te 7 adet klemens var ve klemenslerdeki rakam ve renkler audıo santraldekilerle tam olarak uyuşmuyo kafam karıştı acil yardım lütfen :(

selam akelsan 10 lu diafon merkezi bozulmuş durumda su anda. bulunduğum yer itibari ile bunu kendim tamir etmeye çalısıyorum. yardımcı olabilir misiniz? iç devre şeması lazım. model akelsan sper kahveci diye geçiyor. knuşma butonu yanındaki hangi tuşa bassam ışıgı yanması gerekirken yanmıyor ve içinde mikrofon göremedim snki koparılmış gibi. diafon bir fotografını koydum. simdiden teşekkür ederim.
AKELSAN Elektrik Sanayi Konfeksiyon ve Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti.
Akelsan iletişim adres: İlkbelediye Cad. 41/1 Tünel/Beyoğlu/İSTANBUL

Mas kapıcılı diafon bağlantı şeması

Ekli dosyalar

• IMG_1691[1].JPG
    IMG_1691[1].JPG
    629.7 KB · Görüntüleme: 40
Banada lazım ama kimseden cvp alamadım
GRD02 Daire ünite modelidir. Bağlı olacağı panel modelleri Asos Grand Analog Panel 56XX ve 66XX .. Daire ünitesi şeması yerine panel model bağlantı şeması bakmanız daha faydalı olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri