Diş macununa ne kadar para ödüyorsunuz?

gdo lu olup ab ve abd de yasaklanmış
Siz şu yazdığınızın ne kadar komik olduğunun farkında mısınız ? Gdo nun ar ge ve üretim aşaması üçüncü dünya ülkelerinde mi yapılıyor .

E kodlu urun içeriklerine bakin. Söylediğimi orada göreceksiniz. Okumamanız ne komik.

E kodlu urun içeriklerine bakin. Söylediğimi orada göreceksiniz. Okumamanız ne komik.
Hala soruma bir cevap alabilmiş değilim . Gdo lu ürünler haram diyebilmiş mi sizin siteniz yoksa sadece zararlı mı demiş ? Bu durumda zararlı olan helal olabiliyor mu ?

Son düzenleme:
helal kazancımızı kendimiz kesin biliriz . fakat kesin olarak lokmamızı ( gıda ) bilemeyiz .

çözüm : burada devlet helal damgalı ürünler damgası basılacak ve kontrollarını yapacak ( sorumluluğu alacak ) isteyen isteğini ürünü alır günahı sevabı kendi sorumluğundadır .

helal kazancımızı kendimiz kesin biliriz . fakat kesin olarak lokmamızı ( gıda ) bilemeyiz .

çözüm : burada devlet helal damgalı ürünler damgası basılacak ve kontrollarını yapacak ( sorumluluğu alacak ) isteyen isteğini ürünü alır günahı sevabı kendi sorumluğundadır .
Aman abi devlet bir şey yapmasın gözünü seveyim . Yaptığı her işin zaten parasını biz veriyoruz maşallah . Her zaman yaptıkları gibi dört tane toy çocuğun başına verilmiş bir tane emekliliği geçmiş denetçi ile kontrol yapılacaksa hiç yapmasınlar , bizide masrafa sokmasınlar.

Son düzenleme:
paranın gücü nereye kadar .

Kıyamet
Peygamber Efendimiz buyurdu ki:
(Bir zaman gelecek ki, ümmetimde Müslümanlığın yalnız adı kalacak. Mümin olanlar, yalnız birkaç İslâm âdetini yapacak. İmanları kalmayacak. Kur’ân-ı kerim yalnız, okunacak. Emirlerinden, yasaklarından haberleri bile olmayacak. Düşünceleri yalnız yiyip içmek olacak. Allahü teâlâyı unutacaklar. Yalnız paraya tapınacaklar. Kadınlara köle olacaklar. Az kazanmak ile kanaat etmeyecekler. Çok kazanınca doymayacaklar.)

Son düzenleme:
Gimdes gdolu ürünlere sertifika vermiyor.
Arayıp sorabilirsiniz. Ben aradım.

sn @Under Ground sn @huh ve diğer katılımcı arkadaşlar .
öncelikle özür dilerim , biraz agresif ( saldırgan ) biriyim .
düşündüm bir hüzün kapladı , müslüman değilmiyiz , olmasak bile bir hoşgörü içinde dertlerimizi anlatmak . bunu ben yapamadım .

benim derdim para öne çıkmış , her durumdan parayı ortaya çıkarıyorum , bir yollu önüme menfaat ( çıkar , yarar ) çıkıyor .
bunun önüne geçersek her şey düzelecek ( bunun yolu müslümanlık )

bir avuc para yiyeceğiz , öteki tarafa götüren yok neyin hesabını yapıyoruz ( hırs : bir şeye olan aşırı, sonu gelmez istek, tutku durumunu almış istek. )

( ilk başta kazanç sonra gıda )

kartel : birbirinden bağımsız işletmelerin, daha çok kazanç elde etmek ya da başka kuruluşların, işletmelerin rekabetlerini ortadan kaldırmak gibi amaçlarla kurdukları büyük birlik.
elinden kurtulmak gerek !!!

sn @huh arkadaşıma bir yandan hak vermiyorum değil , kanunlar tam değil ( ayrıntılı ) sözde kontrol ?
ne yapsın diyorum yapabildiği kadar ama diğer durum iş ticarete dökülmüş
sn @Under Ground arkadaşıma bir yandan hak vermiyorum değil .

burada helal mercisi olmalı ( devlet mi ? yoksa başkası mı ? )

Balık baştan kokar
İnsanlar, kendilerini yöneten ve öncü kurumundaki kimseleri kendilerine örnek alırlar. Bir toplumda baştakilerin tutumu bozuk ise, onları kendilerine örnek alan milletin tutumuda bozuk olur. Bu durumda toplumda herşey bozulur.

balık kokmadan ne yapılabilir , diğer nasıl kurtarabiliiz ? çözümü !!!

kolay gelsin , sağlakla kalın . tekrar özürlerimi kabul edin , hakkınızı helal edin

sn @Under Ground sn @huh ve diğer katılımcı arkadaşlar .
öncelikle özür dilerim , biraz agresif ( saldırgan ) biriyim .
düşündüm bir hüzün kapladı , müslüman değilmiyiz , olmasak bile bir hoşgörü içinde dertlerimizi anlatmak . bunu ben yapamadım .

benim derdim para öne çıkmış , her durumdan parayı ortaya çıkarıyorum , bir yollu önüme menfaat ( çıkar , yarar ) çıkıyor .
bunun önüne geçersek her şey düzelecek ( bunun yolu müslümanlık )

bir avuc para yiyeceğiz , öteki tarafa götüren yok neyin hesabını yapıyoruz ( hırs : bir şeye olan aşırı, sonu gelmez istek, tutku durumunu almış istek. )

( ilk başta kazanç sonra gıda )

kartel : birbirinden bağımsız işletmelerin, daha çok kazanç elde etmek ya da başka kuruluşların, işletmelerin rekabetlerini ortadan kaldırmak gibi amaçlarla kurdukları büyük birlik.
elinden kurtulmak gerek !!!

sn @huh arkadaşıma bir yandan hak vermiyorum değil , kanunlar tam değil ( ayrıntılı ) sözde kontrol ?
ne yapsın diyorum yapabildiği kadar ama diğer durum iş ticarete dökülmüş
sn @Under Ground arkadaşıma bir yandan hak vermiyorum değil .

burada helal mercisi olmalı ( devlet mi ? yoksa başkası mı ? )

Balık baştan kokar
İnsanlar, kendilerini yöneten ve öncü kurumundaki kimseleri kendilerine örnek alırlar. Bir toplumda baştakilerin tutumu bozuk ise, onları kendilerine örnek alan milletin tutumuda bozuk olur. Bu durumda toplumda herşey bozulur.

balık kokmadan ne yapılabilir , diğer nasıl kurtarabiliiz ? çözümü !!!

kolay gelsin , sağlakla kalın . tekrar özürlerimi kabul edin , hakkınızı helal edin
Seni klonlasak bence sakınca olmaz . Ne kadar ince fikirlisin sen hocam ya :)

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,597
Son üye
CTure

Yeni konular

Geri