Diş macununa ne kadar para ödüyorsunuz?

@arkaplan selam ve saygılar...

yaklaşık 30 lira ödüyorum, sensodyne tam koruma+beyazlatıcı+onarıcı, çok memnunum, yararlı olduğunu düşünüyorum, söylendiği gibi bence

ayrıca listerine zero derinlemesine temizleyici gargara da haftada bir kullanıyorum, bence bu garagaranın da etkisi büyük, gerçekten temizliyor

bu iki ürünü de bir çok alternatifle ve kendi markalarıyla da test yapıp seçtim ve yıllardır kullanıyorum, sağlıkta bütçeye bakmamak lazım bence, bir diş macunu bana 1 aydan fazla gidiyor, aynı şekil gargarada... toplasam 50 lira ediyor, hiç bir şey

yaklaşık 30 lira ödüyorum, sensodyne tam koruma+beyazlatıcı+onarıcı, çok memnunum, yararlı olduğunu düşünüyorum, söylendiği gibi bence

ayrıca listerine zero derinlemesine temizleyici gargara da haftada bir kullanıyorum, bence bu garagaranın da etkisi büyük, gerçekten temizliyor

bu iki ürünü de bir çok alternatifle ve kendi markalarıyla da test yapıp seçtim ve yıllardır kullanıyorum, sağlıkta bütçeye bakmamak lazım bence, bir diş macunu bana 1 aydan fazla gidiyor, aynı şekil gargarada... toplasam 50 lira ediyor, hiç bir şey

takibi önemi olabilir , ( zarar kar hesabı ) parasal ve sağlık ( yıllar sonra anlaşılıyor )

şimdi aldığımız gıda çoğu zararlı halde ve diş koruma altında maddeler kimyasal
ilaçta kimyasal diyeceksiniz ( yararı zarar hesabı ) uzun kullanım veya hayat boyu .
tercihler .

örnek : önce şeker ye , sonra şeker dişlerim sorunlu .
yedikten hemen su ile fırcalayın faydası var . ( gerçek diş bakımı bence )
yedikten sonra akşam fırçalarsan diş ürünleri kullanmak zorunda hissedersiniz .
gıdalarında kimyası değişti ve bunun sonucunda kimyasal ürünler ortaya çıktı .
bence mümkün olduğu kadar kimyasalardan uzak durmak .

en iyi diş koruma yedikten sonra hemen dişi su ile fırçalamak , doğal ürünlerle gargara yapmak .
vs gibi .

şimdi doktorlar diş için zore öneriyorlar ,
niye zero adını koymuşlar ( ticari mi acaba düşünün )
bir çok çeşitti var firmaların .

kolay gelsin ,sağlıcakla kalın .

Diş macununda,paradan önce üretim cinsi
önemlidir.Macunun arka kısmındaki renkler
üretim kalitesini gösterir.Yeşil olan organik/
doğal,mavi yarısı doğal diğer yarısı kimyasal,
kırmızı olan tamamı kimyasal ! .Seç,seç al:oops:

Diş macunu artık neredeyse herkes tarafından kullanılan ağız ve diş sağlığı için önemli bir temizlik maddesi. Peki satın aldığımız bu diş macunlarının tüplerinin altında yer alan renkler ne anlama geliyor?

benim bildiğim , yanlış da bilebilirim .
araştırmak gerekir !!!

1. Yeşil: Doğal
2. Mavi: Doğal ve ilaçlı
3. Siyah: Kimyasal karışımlı
4. Kırmızı: Doğal ve kimyasal karışımlı

internette böyle bir foto buldum .
gerçi her internette yazana inanmamak gerekir , ( araştırmak ana yerinden )
ürünün üzerinde yazması gerekir .

sağlıkla ilğili birimler daha iyi bilirler .

dis-macunlarinin-tuplerindeki-renk-kodlari-ne-anlama-geliyor_1508716846-b.jpg

25-30 lira arası bir şeyler sanırım... ve gerçekten birçok şey gibi çok pahalı :/

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri